Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Dělník v gumárenské výrobě- Vhodné pro muže

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Odry
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 28.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Nabídka je vhodná pro muže.

Náplň práce:

● finální kontrola hotových výrobků a balení
● lehká manuální práce
● výroba průmyslových a hydraulických hadic

Co od Vás očekáváme:

● manuální zručnost, pracovitost a pečlivost
● předchozí praxe není potřeba, všechno Vás naučíme
● ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (přes týden 8h směny a o víkendu 11h směny)

Co Vám můžeme nabídnout:

● měsíční výdělek od 24 000 Kč hrubého
● bonusy a odměny
● smlouvu na hlavní pracovní poměr
● 25 dní dovolené ročně k čerpání
● příspěvek na dopravu
● NÁSTUP IHNED

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Nový Jičín
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Žďár nad Sázavou
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 10. října
  • Chomutov
  • Teraza Jandová
  • 27 810 – 29 358 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy
  • Žatec, Louny
  • Josef Macháč
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Hrádek nad Nisou
  • Markéta Kloučková
  • 60 000 – 75 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Ostrava
  • Eliška Urbanová
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Kovárna VIVA a.s., ARAKO spol. s r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., JPF Czech s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ZHT Group s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, C10D s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., RenoServices, s.r.o., AMES s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Technický ředitel / ředitelka (CTO), Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektronik / Elektronička

Olomouc, Ostrava, Zlín, Opava, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Odry, Fulnek, Bělotín, Potštát, Šenov u Nového Jičína, Hranice, okres Přerov, Nový Jičín, Milenov, Bílovec, Lešná, okres Vsetín, Sedlnice, Studénka, Bravantice, Mošnov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

bonus bonusy dělník den hlavní HR IT nabídka náplň práce odměny pečlivost práce pracovní pracovní poměr praxe příspěvek směny týden vhodná vhodné víkend výdělek výroba Zruč dovolené kontrola měsíční náplň poměr PR průmysl průmyslový