Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Dělník do výroby vhodné pro muže i ženy nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

montování součástek
kontrola komponentů
obsluha strojů a zařízení

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti výroby
  • výhoda vyúčení v technickém oboru

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí
  • nadstandartní mzdové ohodnocení
  • výkonností měsíční prémie
  • dotované stravování v podniku
  • týdenní zálohy

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Stříbro
  • Jana Langová
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna

BATZ CZECH, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LKQ CZ s.r.o., C.S.CARGO a.s., BBA HRANICE, spol. s r.o., JPF Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Frýdlant nad Ostravicí, Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín, Celá ČR, Šenov u Nového Jičína, Sedlnice, Kopřivnice, Lešná, okres Vsetín, Příbor, Mošnov, Valašské Meziříčí, Bělotín, Odry, Studénka, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Bor dělník den hodnocení náplň práce NDA ohodnocení podnik práce prostředí řízení SOU stravování týden vhodné výkon zkušenosti dar kontrola měsíční mzdové náplň oblast oblasti obor obsluha PR prémie příjemné součást stroj technické výhoda výkonnost výroby zkušenost