Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Dělník do výroby vhodné pro muže i ženy nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • montování součástek
  • kontrola komponentů
  • obsluha strojů a zařízení

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti výroby
  • pracovitost a ochotu se vzdělávat

Nabízíme:

  • + práci na smlouvu
  • + bonus za přesčas 1.000 Kč
  • + autobus ZDARMA z FM Mc Donalds – Nový Jičín
  • + motivující mzda
  • + bonusy za vykonanou práci
  • + bonusy za docházku
  • + pěkné pracovní prostředí + využití kantýny na pracovišti
  • + dotované stravování
  • + možnost pravidelných záloh
  • + práce vhodná pro ženy i muže

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 25. března
  • Příbor
  • Comac jobs s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
dnešní
  • Plzeň
  • Manpower
Zveřejněno: 10. června

Autocentrum Ostrava s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Šmídl s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lead - Project Advices s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Aranžér / Aranžérka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Frýdlant nad Ostravicí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Frýdek-Místek, Celá ČR, Pržno, okres Frýdek-Místek, Fryčovice, Krmelín, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

auto bonus bonusy dělník IT Jičín možnost mzda náplň práce Nový Jičín práce pracovní pracovní prostředí prostředí přesčas řízení SOU stravování Týn vhodná vhodné zdarma zkušenosti dar kontrola na pracovišti náplň oblast oblasti obsluha PR součást stroj výroby zkušenost