Kontrolor kvality ve výrobě (A14176)

Hostivař, Praha
Minimální vzdělání
Vhodné také pro
Kontakt
Lucie Novotná, Zobrazit tel. číslo

O nás

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Kopřivnici, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Vysokém Mýtě, České Lípě a Českých Velenicích.

Popis

Naším klientem je stabilní česká výrobní společnost se sídlem v Praze s více než stoletou tradicí ve výrobě kabelů a vodičů. Spojuje dlouholeté know-how s moderními technologiemi a důrazem na kvalitu.

Do týmu výstupní kontroly hledáme technicky zaměřené kolegy, které baví práce s výrobkem, měřením a posuzováním kvality. Čeká Vás rozmanitá a odborně zajímavá práce v nepřetržitém provozu (12hodinové směny), kde budete mít možnost dále rozvíjet své technické znalosti a získat cennou praxi.

Pozice je vhodná jak pro zkušené kontrolory kvality, tak pro šikovné absolventy technických oborů. Příležitost zde najdou i nehotoví elektrikáři bez větší praxe, kandidáti se zájmem o získání vyhlášky i techničtěji zaměření strojírenští kontroloři, kteří se chtějí profesně posunout.


  • Provádění výstupní kontroly kvality sdělovacích, signálních a silových kabelů
  • Měření elektrických parametrů (odpor, kapacity, izolační odpor, VF parametry, kontinuita, VN zkoušky)
  • Měření neelektrických parametrů (tažnost, pevnost kovů a plastů, specifická hmotnost, termická stabilita, index toku tavenin, vodonepropustnost, zkrut apod.)
  • Provádění mezioperační kontroly a spolupráce na zvyšování kvality výroby (interní audity)
  • Podílení se na testování nových výrobků
  • Administrativní činnost v systému MS AXAPTA
  • Vystavování výstupních protokolů pro zákazníky
  • Provádění váhových rozborů kabelů

Požadujeme

  • SŠ technického směru (elektro výhodou, vhodné i pro absolventy)
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové denní / noční směny, víkendové směny)

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na HPP u zavedené výrobní společnosti
  • Měsíční bonus až 27 % základní mzdy (po zaučení)
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky až 250 Kč / směnu nebo firemní jídelna (výběr z až 5 jídel denně)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta (spoluúčast 300 Kč, možnost doprovodné karty)
  • Benefitní karta Edenred (kultura, sport, zdraví, dovolená)
  • Zvýhodněné produkty Komerční banky
  • Zvýhodněné tarify T-Mobile až pro 5 SIM karet
  • Karta do Makra
  • Důkladné zaškolení a podpora zkušených kolegů
  • Výborná dostupnost MHD (autobus staví přímo u firmy) + firemní parkoviště

Sídlo firmy

HOFMANN WIZARD s.r.o.
Prešovská 201/4
301 00 Plzeň

IČO: 25236016
Datová schránka: mnuahg2
Další informace:
GPS: 49.746624,13.376006,
S-JTSK: -822526.69 -1069774.49, RUIAN: 24572586

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!