Asistent obchodního oddělení

Lokalita Brno
Firma MARQUADE EQUITY s.r.o.
Mzda 27.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme do kanceláře v Brně kolegu, který je na začátku své pracovní kariéry, nebojí se komunikovat, je pozitivní a empatický. Rád na sobě pracuje, zdokonaluje se a je zaměřen na úspěch. Pokud tohle vše splňuješ, tak hledáme právě tebe. A jestli nemáš praxi, vůbec nevadí, rádi tě vše naučíme.

Nabízíme

  • Práci v moderní společnosti, která je jedničkou na trhu
  • Různorodou práci a jistotu rychlého karierního postupu
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Vzdělávání v rámci společnosti
  • Teambuildingové akce pořádané firmou + zajímavé benefity
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení i pro člověka bez praxe a zkušeností

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Samostatnost a orientaci na výsledek
  • Chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě

Náplň práce:

  • Vytváření dlouhodobých vztahů s klienty
  • Administrativní činnost
  • Vytváření pozitivního vnímání společnosti
  • Aktivní podíl na rozvoji mladé, dynamické, ambiciózní a rychle rostoucí firmy

Nástup možný ihned/dle dohody.

Vaše strukturované životopisy zasílejte pomocí odpovědního formuláře.