PRODAVAČ – KUTIL (20-25.000 Kč)

Zlín
20.000 – 25.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Advantage Consulting, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jste duší kutil a chcete pracovat v oblasti, která je Vaším koníčkem? Chcete pomáhat dalším kutilům s výběrem vhodných materiálů a komponentů? Chcete mít pravidelnou pracovní dobu a dostatek volného času i pro vlastní projekty?

Pak dělejte to, co Vás baví a staňte součástí našeho týmu na pozici:

PRODAVAČ – KUTIL (20–25.000 Kč)

Náplň práce:

  • prodej a poradenství v sekci stavba, zahrada, technika bydlení nebo sanita
  • vyřízení zákaznických reklamací a objednávek
  • doplňování zboží a zodpovědnost za správnost cen
  • hledání nejlepších řešení pro zákazníky

Požadujeme:

  • skvělé komunikační schopnosti
  • základní znalost práce na PC
  • vztah k zahrádkaření, stavebnictví, zahradní technice nebo k práci se dřevem
  • ochotu prohlubovat si své znalosti

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • provize z prodeje a 13. mzdu
  • pravidelnou pracovní dobu
  • ochotu pracovat na směny – 12h krátký/dlouhý týden
  • příspěvek na stravování
  • odborná školený ve zvoleném oboru
  • přátelské prostředí
  • možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Zlín

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Zlín Zlín
  • 23 500 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Continental Barum s.r.o. | Continental Barum s.r.o. | Otrokovice Otrokovice
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
DF Partner s. r. o. | DF Partner s. r. o. | Zlín Zlín
  • 28 000 – 33 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 25. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Rehabilitace AXON KV s.r.o. | Zlín, centrum Zlín, centrum
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 22. srpna
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. | OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s… | Otrokovice Otrokovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 22. srpna
SH Job Partners s.r.o. | SH Job Partners s.r.o. | Březnice, Zlín Březnice, Zlín
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
Mgr. Miroslav Čapka | Mgr. Miroslav Čapka | Břeclav Břeclav
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 2. dubna
Tomáš Malík | Tomáš Malík | Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
SKLÁRNY MORAVIA, akciová společnost | SKLÁRNY MORAVIA, akciová… | Úsobrno Úsobrno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., EPOS spol. s r.o., Manuvia Job s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., První novinová společnost a.s., Comac jobs s.r.o., SMS finance, a.s., ABAPO, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OLMAN SERVICE s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Starbucks, Continental Barum s.r.o., Retail active s.r.o., DF Partner s. r. o., LPP Czech Republic, s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Jobs Contact Personal, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KAPA ZLÍN, spol. s r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Rehabilitace AXON KV s.r.o., CALPRA s.r.o., ALMECO Skyba, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Dudr Tools s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., kalkulator.cz, s.r.o., Orienta Czech s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, SH Job Partners s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Bankovní pracovník / pracovnice, Úvěrový specialista / specialistka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Kovář / Kovářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Krupiér / Krupiérka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice ve službách, Sociální pracovník / pracovnice, Marketingový manažer / manažerka, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Malenovice, Zlín, Otrokovice, Zlín, centrum, Celá ČR, Hrobice, okres Zlín, Sazovice, Březnice, okres Zlín

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT