Hledáme lidem práci Manpower

Nákupčí - časté cestování Ostrava/Polsko

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste připraven/á často cestovat?

Dorozumíte se česky, polsky i anglicky?

Máte zájem o zaměstnání v oblasti nákupu?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, italskou společnost působící v oblasti automotive hledáme kandidáty na pozici Nákupčí nevýrobního materiálu.

Popis pozice:

Zajišťování nevýrobního materiálu

Časté cestování Ostrava/Polsko - Opole (Půl týdne stráví nákupčí v ČR, půl týdne v Polsku)

Podpora nákupních aktivit vztahujících se k novým projektům v Polsku

Výběr dodavatelů a komunikace s dodavateli

Úspory a optimalizace nákupních nákladů

Komunikace napříč odděleními

Profil kandidáta:

Minimálně 2 roky praxe v oblasti nákupu.

Nutná komunikativní znalost všech 3 jazyků: ČEŠTINA, POLŠTINA, ANGLIČTINA

Zkušenosti v oblasti automotive výhodou

SŠ/VŠ v technické nebo ekonomické oblasti

ŘP sk. B – aktivní řidič – nutná ochota a schopnost častého cestování do Polska

Nabízíme:

Pracovní zkušenost v rostoucí mezinárodní automotive firmě

Práce s moderními technologiemi

Zkušenosti se zaváděním nových projektů

Zajímavé firemní benefity

Možnost využití anglického jazyka

Školení a vzdělávání

Zaujala Vás tato pracovní příležitost?

Neváhejte mi zaslat svůj životopis!

Těšim se právě na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Manpower

  • Ostrava
  • ZVVZ ENGINEERING, a.s.
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. února
  • Skuteč
  • LKP CZ s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Skuteč
  • od 25 000 Kč
  • Břeclav
  • HIGHFIVE, s.r.o.
  • 18 000 – 50 000 Kč
  • Karlín, Praha
  • Střední odborné učiliště kadeřnické,…
  • od 8 238 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Mariánské Lázně
  • ELEKTROMETALL s.r.o.
  • 17 000 – 24 000 Kč
  • Letiny
  • FCT electronic czech s.r.o. v likvidaci
  • 18 000 – 27 000 Kč

Liberty Ostrava a.s., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., HOT-CHIP s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., EVROPA realitní kancelář, NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HalfPrice, TresJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Auditor / Auditorka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka v energetice, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kunčice, Ostrava, Ostrava, Celá ČR, Moravská Ostrava, Ostrava, Bohumín

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ anglicky auto benefit benefity ČR dění ekonom hledám IT kandidát komunikace mezinárodní možnost náplň práce Ostrava podpora pozice práce pracovní praxe společnost technologie vzdělávání zaměstnání zkušenosti znalost životopis anglické cestování firemní jazyk materiál náklad náplň národní oblast oblasti oddělení PR pracovní příležitost profi projekt příležitost rok řidič schopnost technické technolog výběr výrobní vztah zájem zkušenost