Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Obchodník - Správce Servisních Smluv

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Bakalářské
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, úspěšnou výrobní zahraniční společnost v obl. strojírenství, hledáme kandidáty(ky) na pozici

OBCHODNÍK – SPRÁVCE SERVISNÍCH SMLUV

Co budete dělat?

  • pracovat v kanceláři i cestovat za zákazníky
  • zpracovávat a uzavírat servisní smlouvy se stávajícími klienty
  • samostatně vést obchodní případy
  • vyhodnocovat servisní zakázky, reportovat vedení
  • spolupracovat s fakturantkami a obchodním týmem

Co potřebujete?

  • VŠ technického nebo ekonomického směru
  • ochotu se učit
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, pečlivost, obchodního ducha

Co Vám nabízíme?

  • perspektivní práci u úspěšné zahraniční firmy
  • služební automobil, notebook, mobil
  • zajímavé finanční ohodnocení, roční bonus
  • pružnou pracovní dobu
  • kompletní profesní zaškolení
  • jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Hlubočepy, Praha
  • Barrandov Studio a.s.
  • 13 900 – 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Valašské Meziříčí
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. srpna
  • Nový Bydžov
  • Jana Horáková
Zveřejněno: 3. září
  • Olomouc
  • Vaidová Magda

PROPEC spol. s r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, Alternetivo s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., HAWLE ARMATURY, spol. s r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., AUTO1 Czechia s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., CHOBOLA s.r.o., MESSENGER a.s., Quality Shop s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., KANZELSBERGER a.s., Golf Beřovice s.r.o., Call Time Strategy s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., VP trend s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Martin Peroutka, OK GARDEN s.r.o., RECUAIR, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., FIEGE s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Farma Vraňany s.r.o., Město Odolena Voda, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Pizza Hut, ROSSMANN, spol. s r.o., CEPENA, a.s., DECATHLON z.s., Trenkwalder a.s., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Drafted.gg s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., DISPONERO s.r.o., PATOK a.s., RANIDO, s.r.o., Future line, s.r.o., Adam Technology s.r.o., Daruj Květiny, s.r.o., Česká spořitelna, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Provozní / F&B Manager, Webmaster, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Webdesigner, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Náborář / Náborářka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Prodejce / prodejkyně vozů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Online marketing

Praha 4 - Braník, Praha 6 - Bubeneč, Praha 10 - Záběhlice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 4 - Michle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Zličín, Praha 6 - Veleslavín, Praha 6 - Dejvice, Praha 5 - Motol, Praha 6 - Břevnov, Praha 7 - Troja, Kladno, Buštěhrad, Stochov, Číčovice, Kralupy nad Vltavou, Dobrovíz, Jeneč, Kozomín, Úžice, okres Mělník, Horoměřice, Postřižín, Vraňany, Odolena Voda, Klecany, Rudná, okres Praha-západ, Louny, Roudnice nad Labem

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ auto automobil bonus den ekonom hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát kurz kurzy Luže mobil Most náplň práce obchodní ohodnocení pečlivost penzijní připojištění pojištění práce pracovní připojištění příspěvek samostatnost služební služební auto společnost stravování školení vedení znalost anglické dovolené fakturant finanční firmy jazyk kov náplň obchod obchodník penzijní PR profesní případ report roční řidič servis smlouvy stroj strojírenství technické tým výrobní zahraniční zákazník