Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

IT/SAP Manager - Europe

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Strakonice
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Management, IT manažer / manažerka
Min. vzdělání Vyšší odborné
Hrubá mzda 90.000 – 120.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do významné mezinárodní výrobní společnosti v oblasti automotive hledáme zkušeného kandidáta na prestižní pozici:

IT/SAP MANAGER – EUROPE

Náplň práce:

Klíčová osoba pro soulad mezi IT a business a pro řízení implementace nových modulů v závodech, optimalizaci předchozích implementací a řízení využití a integraci dat SAP s jinými systémy. Hledáme odborníka se silnými obchodními dovednostmi a znalostí technologie SAP (hlavně pro oblast výroby) schopného přenést digitálních inovace do obchodního týmu. Role je regionální vedoucí pozicí pro Evropu a příležitostÍ pracovat na globálních projektech.

  • Úzká spolupráce  s vedením společnosti na odvození dlouhodobé strategie aplikací SAP, která pomáhá podniku dodávat požadované výstupy a výsledky pomocí nově vznikajících technologií
  • Rozsáhlá spolupráce s obchodním týmem za účelem dodání projektů SAP v rámci harmonogramu
  • Vedení projektů digitalizace, jako je EDI, Analytics, Reporting, které by přidaly významnou hodnotu a tvořily základ pro pravidelné kontroly pro řízení obchodních rozhodnutí
  • Mentoring a školení funkčních odborníků
  • Spolupráce s ostatními členy IT týmu
  • Úzká spolupráce s klíčovými obchodními uživateli, obchodními řediteli, dešifrování obchodních požadavků na potenciální IT řešení
  • Občasné pracovní cesty po ostatních závodech

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s moduly SAP jako PP, MM, QM
  • Znalosti a zkušenosti s dalšími moduly SAP jako SD, PM, MES výhodou
  • Min. 5 let zkušeností v SAP Consulting a interním týmu SAP, zejména ve výrobní doméně a v procesech dodavatelského řetězce
  • Zkušenosti s prací ve velkých projektech implementace SAP, vývoje aplikací a služeb správy aplikací
  • Dobré znalosti v procesech řízení incidentů, změn a problémů
  • Pokročilá znalost AJ – min. B2
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • Měsíční bonus
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání pro naše zaměstnance zdarma
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Možnost částečně využívat home office (cca 20%)

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, pošlete prosím Vaše CV v českém a anglickém jazyce.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Písek
  • ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. února
  • Vimperk
  • STYRAX, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Vimperk
  • Vhodné pro cizince
  • Zlín
  • 14l15 Baťův institut, příspěvková…
  • 25 000 – 33 700 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Korozluky
  • KGH EMEA Limited, odštěpný závod
  • 80 000 – 150 000 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Cheb
  • ADECCO spol.s r.o.
Zveřejněno: 12. ledna
  • Korozluky
  • KISS Products Czech s.r.o.
Zveřejněno: 24. srpna
  • Nymburk
  • Novaya Czechia s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 14. dubna
  • Josefov, Praha
  • SmetanaQ Cafe & Bistro s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Benešov
  • BENEA s.r.o.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ akce auto bonus Bor business consulting CV den EU harmonogram hledám hodnocení home office inovace interní IT kandidát Luže manager mentoring mezinárodní možnost nabídka náplň práce obchodní Office ohodnocení penzijní připojištění podnik pojištění požadavky práce pracovní pracovní cesty pro zaměstnance připojištění příspěvek reporting role ředitel řízení SOU společnost společnosti spolupráce strategie stravování školení technologie vedení vedoucí výsledky vzdělávání zdarma zkušenosti znalost znalosti životní pojištění anglické cesty české člen dar dovednost finanční firemní jazyk komunikační kontroly kov mentor měsíční náplň národní obchod oblast oblasti odbor organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní penzijní pomoc PR problém proces projekt příležitost příslušník region report řešení schopnost schopnosti správy systém systémy technolog tým uživatel výrobní výroby závod zkušenost životní