Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Servisní technik, super mzda, auto i k soukr. účelům

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 34.000 – 58.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Do jedné z nejsilnějších firem ve svém oboru hledáme fajn uchazeče se zájmem o elektromechaniku na pozici servisního technika elektrických a mechanických zařízení. V nabídce je celá řada lákavých benefitů, např. auto i k souk. účelům. Jedná se o zajímavou a velmi rozmanitou práci. Práce je samostatná a v mnoha ohledech svobodná (Nikdo Vám pořád nestojí za zády, jak tomu je v mnoha jiných zaměstnáních).

  • servisní činnost v Olomouci a okolí, bez nutnosti přenocování, každý den se tedy vracíte domů
  • identifikace, diagnostika a odstraňování poruch
  • kontrolní činnost jako prevence proti poruchám
  • vedení technické a provozní dokumentace

Nabízíme:

  • velmi motivující mzdu v závislosti na kvalitě práce – mzda se skládá z fixní složky (34 až 38 tisíc dle zkušeností), dále osobního ohodnocení a výkonnostní složky a prémií. Šikovní a pracovití mechanici si u nás vydělávají přes 58 tisíc měsíčně, ti úplně nejšikovnější i 80 tis. Kč.
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • stravenky, příplatek za dodržování docházky, penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
  • velmi příjemný a přátelský kolektiv
  • propracovaný systém prémií a odměn
  • jistotu stálého příjmu
  • odborné kurzy a vzdělávaní v oboru
  • možnost prohlubování dovedností a zkušeností

Požadujeme:

  • praxe v oblasti elektro
  • dokončené SŠ s maturitou
  • vyhlášku 50/78 Sb. (§6), dnes NV 194/2022 Sb.
  • řidičský průkaz sk B

  • Olomouc
  • Logmax s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Kamenec u Poličky
  • MASO UZENINY POLIČKA, a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 14. dubna
  • Pardubice
  • AXIOM engineering s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
  • Domažlice
  • DOLAK trade s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Josefov, Praha
  • SmetanaQ Cafe & Bistro s.r.o.
  • 42 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Nymburk
  • Novaya Czechia s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování

Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Logmax s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Möbelix, AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Bergasto a.s., Alfa Pets s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Olomouc, Lutín, Přáslavice

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

AJ auto automobil benefit Bor činnost den dodržování dokumentace elektro elektromechanik hledám hodnocení IT kurz kurzy Lom Luže mobil Most možnost mzda náplň práce ohodnocení Olomouc plat pojištění práce praxe příplatek řízení služební služební auto SOU stravenky technik uchazeč vedení výkon zaměstnanec zaměstnání dokument dovednost dovolené elektrický kolektiv kov náplň oblast oblasti obor odbor odborné osobní penzijní penzijní pojištění PR přátelský příjemný řidič servis systém technické technika výkonnost zaměstnanecký zkušenost