Pohodová práce v čisté výrobě - až 22.500 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Světlá nad Sázavou
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.000 – 22.500 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro silnou a stabilní společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme – na hlavní pracovní poměr – Pracovnice výroby zdravotnických roušek. Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou, svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás! Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech. A protože víme, jak je důležitý odpočinek, nabízíme týden dovolené navíc! Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: HAVLÍČKŮV BROD

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci s možností přestupu do stavu zaměstnanců společnosti
  • nástupní mzdu až 23.500 Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla)
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v čistém a tichém prostředí

Požadujeme:

  • ukončené základní vzdělání
  • ochotu pracovat v třísměnném/nepřetržitém provozu
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka, budeme se těšit na Vaši odpověď!