Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pohodová práce v čisté výrobě - až 22.500 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Světlá nad Sázavou
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 22.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro silnou a stabilní společnost působící v Havlíčkově Brodě hledáme - na hlavní pracovní poměr - Pracovnice výroby zdravotnických roušek. Jedná se o práci v čistém a tichém prostředí, nenáročnou, svým charakterem vhodnou spíše pro ženy. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás! Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, které je z části tvořeno fixní složkou a dále složkou variabilní, která je závislá na Vašich výkonech. A protože víme, jak je důležitý odpočinek, nabízíme týden dovolené navíc! Nástup možný ihned! Místo výkonu práce: HAVLÍČKŮV BROD Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci s možností přestupu do stavu zaměstnanců společnosti - nástupní mzdu až 23.500 Kč/měsíc - příspěvek na stravování (hradíme 55 % z ceny jídla) - 5 týdnů dovolené - práci v čistém a tichém prostředí Požadujeme: - ukončené základní vzdělání - ochotu pracovat v třísměnném/nepřetržitém provozu - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka, budeme se těšit na Vaši odpověď!

Seřizovač CNC Strojů

Nutně vás hledají
  • Třemošnice
  • DAKO-CZ, a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. dubna
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Dolní Cerekev
  • Vojtěch Javůrek
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 23. dubna
  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 23. března

FOREST CLASSIC s.r.o., DAKO-CZ, a.s., NIKA Logistics a.s., ManpowerGroup s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Polysan, Ing. Jiří Papst, Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., TopolWater, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., INTERMONT s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Vojtěch Javůrek, Gi Group Czech Republic, s.r.o., BAKKER, s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Amikov job, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., Walther Flender s.r.o., Jitka Poláková

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Výrobce / výrobkyně textilií, Obsluha zařízení, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Zámečník / Zámečnice, Strojník / strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Elektronik / Elektronička

Světlá nad Sázavou, Třemošnice, Stíčany, Hrochův Týnec, Jihlava, Chrudim, Polná, Havlíčkův Brod, Humpolec, Chotěboř, Zruč nad Sázavou, Oudoleň, Čáslav, Vrdy, Hybrálec, Pelhřimov, Krucemburk, Kutná Hora, Uhlířské Janovice, Vysočina, Dolní Cerekev, Vlašim, Hlinsko, okres Chrudim, Úžice, okres Kutná Hora, Divišov, Žďár nad Sázavou, Zásmuky, Kolín

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ Brod den hlavní hledám hodnocení HR IT kvalifikace měsíc místo možnost nabídka náplň práce odpověď odpovědnost ohodnocení pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr pracovnice prostředí příspěvek směny společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc uchazeč vhodná výkon vzdělání zaměstnanců Zruč dovolené finanční jídla kov místo výkonu práce náplň navíc odpovědní poměr pomoc PR ruční stav výroby