Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme ty nejlepší RETRAKÁŘE!

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený retrakář/ka? Chcete si dobře vydělat a nevadí Vám práce ve dvousměnném provozu? Pak jsme kápli na toho pravého/tu pravou! :-)

Pro jednoho z předních výrobců v oblasti kosmetiky hledáme šikovné zaměstnace na pozici RETRAKÁŘE (ŘIDIČE VZV) do distribučního centra v Říčanech.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude jízda na retraku a klasická skladová evidence - doplňování zboží, zakládání zboží do regálů, práce s ručním scannerem. Nic, co by uchazeč s Vašemi zkušenostmi nezvládl.

Profil kandidáta:

Hledáme pracovité kolegy, pro které je retrak jejich "prodloženou rukou", kterým nevadí dvousměnný provoz a kteří touží po stabilní práci, dobrém kolektivu a příjemné odměně.

Nabízíme:

Takovým můžeme nabídnout:

- velmi dobrou mzdu, která s bonusy může dosáhnout až 30 000 Kč
- když se firmě bude dařit, dočkáš se i každoroční odměny ze zisku společnosti
- další peníze ušetříš i díky 100 korunovým stravenkám a slevě na naše produkty
- protože víme, že spokojený zaměstnanec = dobrý zaměstnanec, přispíváme našim kolegům na penzijní a životní připojištění
- pro pořádný odpočinek týden dovolené navíc

Pokud nejste z Říčan, ale z Prahy, NEVADÍ. Máme svozy z Opatova!

Teď už jen stačí, abyste nám zaslal/a Váš životopis a my se s Vámi obratem spojíme! Těšíme se na spolupráci!

  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

bonus bonusy den evidence hledám IT kandidát náplň práce odměny peníze pojištění pozice práce připojištění sklad společnost společnosti stabilní týden týden dovolené navíc uchazeč zaměstnanec životopis centra dobro dovolené jízda kolektiv kov náplň navíc oblast oblasti penzijní PR profi příjemné roční ruční spokojen vydělat zkušenost životní