Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Marketingový manažer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Proseč, okres Chrudim
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Marketing, reklama, média a PR
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 27.000 – 29.000 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů.
Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • práce v týmu nového výrobně vývojového projektu na kompenzační pomůcky
  • řízení marketingových aktivit
  • zajištění marketingové komunikace
  • jednání s obchodními partnery v rámci projektu
  • podpora obchodní činnosti

Co od vás očekáváme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti marketingu a obchodu
  • proaktivní a samostatný přístup k práci
  • příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • pokročilá znalost práce na PC

Co vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst
  • mimořádné odměny
  • slevy na výrobky Tescoma
  • notebook, telefon

Součást přihlášky k výběrovému řízení je:

  • motivační dopis
  • strukturovaný profesní životopis

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Bc. Lenka Nováková, tel.: zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Pozice: Marketingový manažer
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Proseč, Havlíčkův Brod
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný úvazek
Nástup: dohodou
Mzda: 27 000 Kč za měsíc

  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • PROROK SPORT, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Zlín
  • MANA Marketing s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 6. června
  • Zlín
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 11. prosince
  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 23. března

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Trainee program – první práce pro absolventy

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ Brod činnost ČR dopis e-mail Havlíčkův Brod HR IT komunikace manažer marketing měsíc mimořádné odměny místo Most motivační dopis možnost mzda náplň práce nová nové obchodní odměny partner podnik podnikání podpora pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní smlouva pracovní úvazek profesní životopis Proseč růst řízení Seč smlouva SOU telefon trh práce úvazek vzdělání vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní znalost životopis činnosti dny dohodou družstvo jednání kolektiv kontakt kov mimořádné motivační náplň obchod oblast oblasti osobní PC PR profesní projekt příjemné případ přístup řidič schopnost smluvní sociální součást trh tým výběr vztah zkušenost