Volné místo ve firmě ROSSMANN, spol. s r.o.

Prodavač/ka - PLZEŇ(22.500 - 23.000 Kč/30 h)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Plzeň
Firma ROSSMANN, spol. s r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Pokladní, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 22.500 – 23.000 Kč

O nás

ROSSMANN, spol. s r.o.

Naše síť drogerií nabízí sortiment pro děti, pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetiku, vitamíny, výrobky pro domácnost a potravu pro domácí zvířata. Je u nás také možnost zpracovat fotografie a fotodárky.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač-ka/pokladní s pracovním úvazkem 30 hodin/týden do naší prodejny v rámci OC PLAZA.

Prodejna má sedmidenní otevírací dobu.
Garantujeme 2 volné víkendy v měsíci.
Nástup leden/únor 2023.

Náplň práce:

  • prodej zboží a obsluha pokladny v naší drogerii
  • doplnění zboží na prodejní plochu
  • péče o čistotu a pořádek v obchodě
  • odborné poradenství pro zákazníky ohledně výrobků

Požadujeme:

  • zkušenost s prodejem zboží v obchodě (vítáno, ale není nutné)
  • ochotu učit se nové věci a poskytovat zákaznickou podporu
  • komunikativnost a ochotu pracovat v týmu
  • zájem o kosmetiku a drogerii

Nabízíme:

  • práci v malém a příjemném kolektivu včetně zaškolení přímo na prodejně
  • možnost seberealizace a rozvoje v oblasti prodeje
  • prémiová komplexní péče o zaměstnance v oblasti práva, financí, psychologie, zdraví (ELA)
  • pravidelná produktová školení
  • jako dárek narozeninový poukaz ve výši 500,- Kč
  • základní občerstvení (káva, čaj, mléko, ...)
  • prací prášky na údržbu pracovního oblečení
  • příspěvek na stravování formou paušálu přímo do mzdy
  • kafetérie

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici stačí kliknout na tlačítko "ODPOVĚDĚT" (pod inzerátem), kde vyplníte krátký dotazník a vložíte Váš strukturovaný životopis s telefonickým spojením.

Benefity

  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • Párty Svět s.r.o.
  • 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Plzeň
  • Nguyen Khac Kinh
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Plzeň
  • PSí HUBÍK s.r.o.
  • 23 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • GTH catering a.s.
  • 21 500 – 23 000 Kč
  • Plzeň
  • Ahmed Refaat Mohamed Kamel
  • od 20 000 Kč
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 30. ledna
  • Slavkov u Brna
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ACETEX s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Rock Point a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., NOVIS reality s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., B & BC, a. s., IT Bohemia,spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o., Párty Svět s.r.o., POTON s.r.o., Nguyen Khac Kinh, DR. OPTIK CZ s.r.o., Altman AZ s.r.o., Romino Car s.r.o., PSí HUBÍK s.r.o., GTH catering a.s., Ahmed Refaat Mohamed Kamel, Van Thang Cao, Van Nghi Tran

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Konstruktér / Konstruktérka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Stavební technik / technička, Ředitel / ředitelka nákupu, Plánovač / plánovačka výroby, Specialista / specialistka v energetice, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ Bor dárek den hledám inzerát IT měsíc možnost mzdy náplň práce nové občerstvení oblečení ohledně paušál péče péče o zaměstnance plnění pokladní poradenství práce pracovní práva příspěvek psycholog rozvoj stravování strukturovaný životopis školení telefon týden víkend zdraví životopis dny kolektiv náplň obchod oblast oblasti obsluha odbor odborné pořádek PR prodej prodejní produktová příjemné případ tým zájem zákazník zkušenost