Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor CNC

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tuchoměřice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy do přátelského a férového kolektivu, kteří mají zájem o práci ve stabilní společnosti s férovým přístupem ke svým zaměstnancům.

Specializujeme se na dodávky ocelových trubek a trubkových komponent pro automobilový průmysl.

Náplň práce:

  • Přestavba, seřízení a obsluha výrobní línky
  • Výroba dle výkresové dokumentace
  • Kontrola dílů dle kontrolního plánu
  • Údržba strojů dle plánu
  • Obsluha jeřábu dle platných předpisů BOZP
  • Obsluha VZV
  • Dodržování čistoty na pracovišti

Očekáváme:

  • Min. výuční list
  • Strojírenský obor výhodou
  • Technické myšlení
  • Praxe ve strojírenské výrobě výhodou
  • Zkušenosti s prací s manipulační technikou výhodou
  • Zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme:

  • Dlouhodobé zázemí silné, stabilní společnosti
  • Férové, lidské zacházení
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování formou stravenek
  • Odměny jednorázové, odměny sezónní (dovolená, Vánoce)
  • Motivační bonusy

  • Zlínský kraj
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. února
  • Středočeský kraj
  • FORTENPER s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Záchlumí, Tachov
  • OK Záchlumí, a.s.
  • 17 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Opava
  • CNC PAMA group s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Plzeň
  • Pavel Biriuc
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Plzeň
  • Precision Castparts CZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Praha
  • ARIETE personal s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Hulín
  • GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Loštice
  • Strojírny Loštice s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. června
  • Olomouc
  • Flowserve Czech Republic, s. r. o.
  • 120 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 23. února
  • Studénka
  • VAGONKA INTERIORS s.r.o.
Zveřejněno: 8. ledna
  • Olomouc
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Liberec
  • DTZ s.r.o.
  • 22 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 27. července
  • Čáslav
  • HOSH company s.r.o.
  • od 17 600 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Studénka
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Čáslav
Zveřejněno: 6. srpna
  • Čáslav
Zveřejněno: 24. září
  • Čáslav
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Čáslav
  • od 19 800 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Čáslav
Zveřejněno: 11. února
  • Modřice
  • IMI International s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. června
  • Zlín
  • ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s.
  • 26 000 – 32 000 Kč
  • Jílové
  • DI-NOVATION s.r.o.
  • 19 900 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Ratiboř, Vsetín
  • PROMET PREFIX s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Trmice
  • KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.
Zveřejněno: 7. července
  • Čestlice
  • KRO-MEL s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • KOVOKON Popovice s.r.o.
  • 23 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 2. května
  • Buštěhrad
  • Romariz, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
Zveřejněno: 7. září
  • Suchdol nad Odrou
  • ROMOTOP spol. s r. o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Rousínov
  • EURO NÁŘADÍ s.r.o.
Zveřejněno: 23. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hostivice, Klecany, Praha, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Louny, Benešov

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ auto automobil bonus bonusy Bor BOZP dodržování dokumentace dovolená hledám mobil náplň práce nové odměny odpovědnost operátor OZP pec plán plat práce praxe řízení společnost společnosti stabilní stravování technik Vánoce výroba zaměstnanců zkušenosti automobilový průmysl díl dokument kolektiv kontrola kov lidské list motivační myšlení na pracovišti náplň obor obsluha PR průmysl přátelské předpis přestavba příspěvky přístup sezónní stav stroj technické výrobní zájem zkušenost