Hledáme lidem práci Manpower

Seřizovač balící linky

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro mezinárodní společnost, která vyvíjí, vyrábí a prodává farmaceutické produkty, hledám Seřizovače pro balící linku.

Popis pozice:

  • příprava, přestavba a správná konfigurace balící linky na daný produkt
  • základní údržba zařízení
  • kontrola a dodržování kvality
  • částečná obsluha linky a její udržování v chodu
  • vyplňování potřebné dokumentace

Profil kandidáta:

  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici
  • ochota pracovat v nepřetržitém provoze (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

  • příplatky za práci v nepřetržitém provoze
  • bonusy
  • možnost kariérního postupu
  • Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na stravování
  • Sick Days
  • týden dovolené navíc

Pokud vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem vám k dispozici. Všechny vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie

  • Běchovice, Praha
  • Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 25. dubna
  • Horní Počernice, Praha
  • BAUFERA s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Praha
  • CentralWork s.r.o.
  • 80 000 – 90 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Číčenice
  • VAFO Production s.r.o.
Zveřejněno: 5. února
  • Horšovský Týn
  • Müller - Die lila Logistik Česká k.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. října
  • Havlíčkův Brod
  • Amylon, a.s.
  • 22 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Brno
  • ITjobs, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 13. července

open recruitment s.r.o., Věra Pietrasová, ProJobEU s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., PORR a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., BAUFERA s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Aleš Veselý, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Human-Res s.r.o., CentralWork s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., AllTech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 10 - Uhříněves, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

bonus bonusy den dodržování dokumentace EU farma hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality mezinárodní místa možnost plat postup pozice pracovní pracovní místa praxe příplatky příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti sport stravování týden týden dovolené navíc uchazeč vyšší vzdělání životopis cafeterie daný dokument dovolené kariérní karta kontrola linky materiál národní navíc obsluha PR profi přestavba případ příprava přístup slané stav technické údržba volná pracovní místa