Hledáme lidem práci Manpower

Zástupce vedoucího provozu

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Management, Průmyslová a chemická výroba
Hrubá mzda 70.000 – 100.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Máte zkušenosti s řízením menšího výrobního provozu? Dokážete vidět věci v souvislostech směrem k obchodním a ekonomický aspektům? Baví Vás přímý kontakt nejen s výrobou, ale i dalšími kolegy z ostatních poboček včetně zahraničních?

Pro menší výrobní závod v Hradci Králové hledám nového kolegu na pozici Zástupce vedoucího se schopnostmi stát se po zaškolení Vedoucím celého provozu!

Náplň práce:

  • spolupráce s vedoucím závodu vč. zaškolení v jiných provozovnách
  • řízení celého provozu se všemi technickými, obchodními i ekonomickými aspekty
  • kontakt s výrobou, řešení provozních problémů
  • zodpovědnost za fungování a výsledky provozovny
  • komunikace s ostatními pobočkami a mateřskou společností v Německu
  • vedení celého týmu (cca 30 zaměstnanců)

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojař, stavař)
  • zkušenosti s vedením menšího výrobního provozu
  • Němčina na úrovni základní komunikace (jsme schopni zajistit intenzivní kurz pro rozmluvení)
  • PC na uživatelské úrovni
  • řp. B
  • selský rozum, schopnost vidět věci v souvislostech
  • dobré řídící, komunikační a organizační schopnosti
  • ochota zaškolit se v hlavním provozu v jiném regionu (o zázemí se postaráme)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • jazykové kurzy
  • věrnostní bonusy, odměny a další příspěvky

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujet prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto Služební auto

ELEKTROMECHANIK (muž/žena)

Nutně vás hledají
  • Opatovice nad Labem
  • Elektrárny Opatovice, a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. března
  • Hradec Králové
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 38 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. března
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Ústí nad Labem
  • Manpower
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
Zveřejněno: 13. července
  • Plzeň
  • Manpower
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu

Elektrárny Opatovice, a.s., EVROPA realitní kancelář, XXXLutz, ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Shoebox CZ s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Krajský soud v Hradci Králové, UKLIDHK s.r.o., FOMA BOHEMIA spol. s r.o., Digitronic CZ s.r.o., ASIAN WOK KLADNO s.r.o., TRIO spol. s r. o., Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, TRIKER, a.s., ALMET, a. s., A1 com s.r.o., Státní úřad inspekce práce, Trafo CZ, a.s., JIE HUA EUROPE s.r.o., MITRANS-HK s.r.o., Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové, PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o., VALC, s.r.o., WELCOME GROUP s.r.o., Ašot Arturi Karapetjan, FinPrioritaas, s.r.o., Dřevo complet, s.r.o., Glatt - Pharma, spol. s r.o., WK IMPORT s.r.o., Halil Özzengin, HC electronics a.s., ARROW International CR, a.s., Kartáče Souček, s.r.o., VBI STAV CZ s.r.o., TWIST STAR s.r.o., Temel Vedat, Marvalex s.r.o., SV HORA s.r.o., PREFA PRODUKT s.r.o., REPOZ společnost s ručením omezeným (zkratka s.r.o.), JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích, REBENA s.r.o., EREMITA COMPANY s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Manažer / manažerka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Truhlář / Truhlářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Laborant / Laborantka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Chemik / Chemička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí pracovník / pracovnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Opatovice nad Labem, Celá ČR, Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Blešno, Čeperka, Býšť

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

AJ auto automobil bonus bonusy den ekonom hlavní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát komunikace králové kurz kurzy Luže místa mobil nabídka náplň práce němčina nové obchodní odměny odpovědnost pobočka postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek řízení služební služební auto SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stará stravné školení uchazeč v Německu vedení vedoucí výsledky vyšší vzdělání zaměstnanců zaměstnání zástupce zkušenosti aspekt aspekty dovolené jazyk komunikační kontakt kov náplň obchod organizační schopnost organizační schopnosti Ostatní PC PR problém profi případ příspěvky přístup region řešení schopnost schopnosti stav stroj technický tým uživatel volná pracovní místa výrobní zahraniční závod zkušenost