Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ŠIKOVNÝ ELEKTROMONTÉR - 1 SMĚNA (30-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Kroměříž
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti jako Elektromontér nebo jste čerstvý absolvent SOU - ELEKTRO oboru? Vlastníte Vyhlášku č. 50/78 Sb. a máte ŘP sk. B? Hledáte stabilní a zajímavou práci na Kroměřížsku? Zašlete nám Váš životopis!

Perspektivní elektromontážní firma hledá do týmu nového parťáka na pozici:

Náplň práce:

* Elektromontáže
* Kompletace elektrorozvaděčů
* Komunikace napříč společností
* Práce s elektro dokumentací

Co od Vás očekáváme:

* Min. SOU elektro
* Vyhlášku č. 50/78 Sb.
* Orientaci v elektro dokumentaci
* Zručnost, flexibilitu, zodpovědnost
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Kvartální / roční odměny
* Práci na 1 směnu
* Jazykové kurzy
* Vzdělávací kurzy a školení
* Jistotu ve stabilní společnosti
* Závodní stravování
* Firemní akce / volnočasové aktivity

* Lokalitu: okr. Kroměříž

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Technodat Engineering, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 21. dubna
  • Kroměříž
  • Global Business a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Kroměříž
  • Vinapower CZ s.r.o.
  • od 19 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Hulín
  • Elektromont - Hulín, s.r.o.
  • 25 560 – 40 000 Kč
  • Holešov
  • ELVAC a.s.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Přerov
  • KBH CZ s.r.o.
  • 26 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Zlín
  • Sun Technik Plus s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Zlín
  • JADRNÍČEK, spol. s r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Zlín
  • Cleanshop s.r.o.
  • Zlín
  • Zlín
  • ENBOS Slušovice s.r.o.
  • 28 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Huštěnovice
  • SEVEZA spol. s r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • DOT CONTROLS a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Slušovice
  • TNS SERVIS s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Dobrkovice
  • EMG Zlín, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Boršice
  • Aruall Building s.r.o.
  • 31 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
Zveřejněno: 19. března
  • Ždírec nad Doubravou
  • David Kolář
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Holoubkov
  • WEILER Holoubkov s.r.o.
  • od 38 000 Kč
  • Rokycany
  • C+H Metall s.r.o.
  • Blansko
  • Bustec production s.r.o.
  • od 21 800 Kč
  • Blansko
  • od 26 000 Kč
  • Sušice, Klatovy
  • Západočeské konzumní družstvo Sušice

ManpowerGroup s.r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ELMO a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Technodat Engineering, s.r.o., EVPÚ Defence a.s., RAMI CZ s.r.o., Global Business a.s., Vinapower CZ s.r.o., Elektro Kroměříž a.s., Elektromont - Hulín, s.r.o., Spálovský, a.s., TC servis, s.r.o., REMO CZ Tlumačov, s.r.o., KVE-mont s.r.o., MGM a.s., ELVAC a.s., Zlín Aviation s.r.o., IMSEA s.r.o., KBH CZ s.r.o., NSN CS, s.r.o., Dinel, s.r.o., La Cani, spol. s r.o., Sun Technik Plus s.r.o., SOLARHUNTER s.r.o., JADRNÍČEK, spol. s r.o., EDTS ENGINEERING, s.r.o., Cleanshop s.r.o., ENBOS Slušovice s.r.o., WISTA s.r.o., SEVEZA spol. s r.o., ELSTORM s.r.o., Karel Jaroš, DOT CONTROLS a.s., DT Mostárna, a.s., GM Plast, s.r.o., Synett s.r.o., Aktiveu s.r.o., TNS SERVIS s.r.o., EMG Zlín, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Obsluha lidí, Skladník / Skladnice, Údržbář / Údržbářka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Kroměříž, Otrokovice, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Mařatice, Uherské Hradiště, Prostějov, Vyškov, Slušovice, Hulín, Zdounky, Holešov, Napajedla, Huštěnovice, Bystřice pod Hostýnem, Staré Město, okres Uherské Hradiště, Dobrkovice

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

absolvent AJ akce Bor elektro elektromontér firma IT komunikace Kroměříž kurz kurzy náplň práce nové odměny odpovědnost práce SOU společnost společnosti stabilní stravování školení volno vzdělávací kurzy zkušenosti Zruč životopis dokument firemní jazyk kov náplň obor PR roční tým vzdělávací kurz závod zkušenost