Mechanik m/ž flexibilní pracovní doba v moderní firmě

Brno
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Randstad HR Solutions s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Vhodné také pro

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

  • Pro našeho klienta, moderní společnost sídlicí v Brně- Slatině,zabývají se výrobu mikroskopů a stetoskopů,hledáme nového kolegu na pozici MECHANIKA.

Náplň práce:

  • montování součástek mikroskopů
  • konrola součástek
  • kontrola kvality jednodlivých dílů

Co od Vás očekáváme:

  • pokročilou znalost angličtiny,nejlépe B2- jedná se o zahraniční společnost
  • paragraf vyhlášky 50 nebo nárok na ni
  • spolehlivost
  • pracovitost
  • týmového ducha
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • vyučení nebo SŠ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na 1 směnu
  • nástup do kmene společnosti
  • náborový bonus po zd
  • flexilbní zástup na směnu

Benefity

  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ETIX, s.r.o. | ETIX, s.r.o. | Popůvky, Brno-venkov Popůvky, Brno-venkov
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
dnešní
STAREZ - SPORT, a.s. | STAREZ - SPORT, a.s. | Brno Brno
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 25 500 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
včerejší
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 34 000 – 38 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
včerejší
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. | Manuvia Expert Recruitment CZ… | Modřice Modřice
  • 42 000 – 46 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
MARKOS Production s.r.o. | MARKOS Production s.r.o. | Horní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
Airplane, s.r.o. | Airplane, s.r.o. | Brno Brno
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
DELTA & PERSONAL s.r.o. | DELTA & PERSONAL s.r.o. | Celá ČR Celá ČR
  • 24 490 – 33 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o. | Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r… | Štýřice, Brno Štýřice, Brno
  • 13 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 12. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Brno Brno
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
FERMAT CZ s.r.o. | FERMAT CZ s.r.o. | Slatina, Brno Slatina, Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 12. srpna
Lead - HR Services s.r.o. | Lead - HR Services s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. srpna
KOVO - PLAZMA s.r.o. | KOVO - PLAZMA s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
PROFI AUTO CZ a.s. | PROFI AUTO CZ a.s. | Říčany, Praha-východ Říčany, Praha-východ
  • 28 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 8. září
COMFOR STORES a.s. | COMFOR STORES a.s. | Brno Brno
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. září
FG Energy s.r.o. | FG Energy s.r.o. | Praha Praha
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 8. září
Rozvaděče Šašinka s.r.o. | Rozvaděče Šašinka s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 24 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 8. září
Probační a mediační služba | Probační a mediační služba | Holešovice, Praha Holešovice, Praha
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 8. září
TATRATOUR Moravia s.r.o. | TATRATOUR Moravia s.r.o. | Uherské Hradiště Uherské Hradiště
  • 38 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. září
TATRATOUR Moravia s.r.o. | TATRATOUR Moravia s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 38 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 8. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
RANOB s.r.o., ETIX, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Diallogue Česká republika a.s., STAREZ - SPORT, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., IFE-CR,a.s., OHLA ŽS, a.s., FERMAT CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Kaufland Česká republika v.o.s., Horavia s.r.o., Quixy s.r.o., TIERRA VERDE s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Kollmorgen, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Zahrady Skoupý s.r.o., Větrník, s.r.o., Úklidový servis ŠKAROUPKA s.r.o., SilentLab s.r.o., MARKOS Production s.r.o., A.M.O.S. DESIGN s.r.o., BRATEX, spol. s r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Airplane, s.r.o., CentralWork s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Automyčka Express s.r.o., Manuvia Job s.r.o., CREW-MONT s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, KOVO - PLAZMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Instruktor / Instruktorka, Lyžařský instruktor / instruktorka, Plavčík / Plavčice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Lepič / Lepička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v chemii, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Elektronik / Elektronička, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Popůvky, okres Brno-venkov, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Bosonohy, Brno, Brno-město, Brno, Slatina, Brno, Komárov, Brno, Horní Heršpice, Brno, Trnitá, Brno, Celá ČR, Lesná, Brno, Štýřice, Brno, Líšeň, Brno

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT