- 50 000 – 60 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Máte rád/a pivo a chcete se podílet na jeho výrobě? Nebo Vás jen zajímá práce s nejmodernějšími technologiemi a chcete si rozšířit obzory cestováním po světě? Ať tak či tak, hledámě šikovného PLC programátora - zkušeného uvítáme, juniora zaškolíme!
Předpokladem je pouze vzdělání v oboru elektro/automatizace, ochota se vzdělávat a cestovat po světě (cca 5x do roka na 2-3 týdny)! Práci je možné vykonávat i formou částečného Home office.
Náplň práce:
- práce na mezinárodních projektech a se špičkovými technologiemi
- programování řídicích systémů PLC Siemens nebo Rockwell včetně vizualizace
- oživování zařízení na montáži u zákazníka
- služební cesty po celém světě
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/automatizace
- povědomí o PLC systémech (Siemens, Rockwell)
- komunikativní angličtina
- ochota cestovat a vzdělávat se v oboru
- spolehlivost a aktivní přístup
- práci s moderními technologiemi a ve fajn kolektivu
- možnost kombinovat kancelář/homeoffice/výjezdy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- bonusy a příplatky za služební cesty
- kariérní posun
V přípdě zájmu zasílejte životopis přes "odpovědět"
]]>
Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.