Hledáme lidem práci Manpower

PLC programátor junior/senior

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Pro Českou společnost, zabývající se vývojem a výrobou tiskařských strojů, hledám nové kolegy do nově otvírané projekční kanceláře v Brně.

Rádi uvítáme do týmu juniorní i seniorní uchazeče z oboru automatizace - juniorním poskytneme zkušeného mentora, seniorním možnost začít ihned pracovat s TOP produkty ve svém oboru!

Náplň práce:

  • návrhy řešení řídících okruhů
  • tvorba ucelených koncepcí pro řízení strojů
  • vytváření řídících SW pro PLC
  • oživení strojů, dohled nad výrobou
  • možnost účastnit se instalací u zákazníků po celém světě

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání (elektro, automatizace)
  • praxe v oboru či zájem o PLC systémy
  • AJ na úrovni pasivní komunikace (návody, programy, emaily)
  • pečlivost a spolehlivost
  • ochota zaučit se v centrále společnosti v Lanškrouně (vše plně hrazeno vč. ubytování)

Nabízíme:

  • práci s nejmodernějším produktem
  • profesní i kariérní růst
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • mobilní tarif k soukromým účelům

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Roztoky, Praha-západ
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • od 65 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. února
  • Choceň
  • Autoneum CZ s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Vysoké Mýto
  • Recycling - kovové odpady a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Impec technology s.r.o.
  • od 38 000 Kč
  • České Budějovice
  • Kovář distribuce s.r.o.
  • Olomouc
  • Mezinárodní Montessori škola Olomouc -…
  • 31 500 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. března

O2 Czech Republic a.s., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., EBIS, spol. s r.o., ESB Rozvaděče, a.s., 21 Consult Group s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, FRIGERA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

AJ auto Bor elektro email hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kancelář kandidát kariérní růst komunikace Lanškroun místa mobil mobilní tarif možnost nabídka náplň práce návod nové ohodnocení pečlivost postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe programátor příspěvek růst řízení SOU společnost společnosti stravování tarif ubytování uchazeč vyšší vzdělání automat automatizace dovolené kariérní mentor mobilní mzdové náplň obor PC PR profesní profi program programy případ přístup řešení stroj systém systémy tvorba tým volná pracovní místa zájem zákazník zkušenost