Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výrobní technologie

Lokalita Boskovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do středně velké výrobní společnosti v Boskovicích, která má výsadní postavení i v zahraničí, hledáme vedoucího výrobní technologie, který převezme zodpovědnost za tým konstruktérů a technologů a postará se o koordinaci činností jednotlivých částí týmu.

Jestli máte praxi na obdobné pozici v rámci výrobní společnosti (ideálně kovovýroba) a domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B1, tak možná hledáme právě Vás!

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Koordinace přípravy výroby v oblasti výrobní technologie (převážně obrábění)
  • Koordinace činností v týmu o cca 7 zaměstnancích
  • Komunikace se zákazníky (např. v rámci konstrukčních nejasností apod.)
  • Kooperace s dalšími odděleními
  • Zavádění nových strojů a technologií
  • Práce v programu SAP

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte praxi v oboru výrobní technologie (ideálně kovovýroba)
  • Vzdělání v oblasti strojírenské výroby výhodou
  • Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B1
  • Výhodou je znalost třískového obrábění
  • Výhodou je znalost SAPu
  • Tato pozice je vhodná pro zkušeného kandidáta, i pro šikovného technologa s ambicí kariérně růst

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi
  • a 14. mzdu
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Po zkušební době ihned smlouva na neurčito
  • Kompletní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Věrnostní odměny
  • Závodní stravování
  • Nástup je možný ihned

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Boskovice
  • Hays Czech Republic, s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Svitávka
  • M D Let s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Moravská Třebová
  • REHAU Automotive, s.r.o.
  • 38 500 – 41 800 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 23. dubna
  • České Budějovice
  • Mektec Manufacturing Corporation Europe…
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Liberec
  • Sodecia Automotive Liberec s.r.o.
  • od 70 000 Kč
Zveřejněno: 28. května
  • Planá nad Lužnicí
  • VSJ - strojírna s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
Zveřejněno: 30. června
  • Klatovy
  • ATC Space s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Uničov
  • Industrial Machine Service s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Lanškroun
  • KOVO JONÁŠ, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Slavkov u Brna
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, EK-INDUSTRY, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., TextilEco a.s., M D Let s.r.o., LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., TRIDO, s.r.o., BLANESTA, s.r.o., LIKOV s.r.o., Proventia Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., REHAU Automotive, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., AC Jobs, s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., JOBSTART s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Trenkwalder a.s., Advateq s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., JISTU recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Adamov, okres Blansko, Boskovice, Svitávka, Letovice, Blansko, Kuřim, Bystřice nad Pernštejnem, Moravská Třebová

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Odbory - proč a jak je založit

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ anglicky Bor činnost data dění e-mail EU flexibilní formulář hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace mzdy náplň práce odměny odpovědnost ohodnocení pojištění pozice práce pracovní příspěvek růst smlouva společnost společnosti stará stravování školení technologie vedoucí vhodná výroba vzdělání zahraničí znalost životopis dovolené finanční koordinace kov náplň oblast oblasti obor oddělení odpovědní operace penzijní penzijní pojištění PR profi program přípravy stav stroj technolog tým výrobní výroby zákazník závod zkušební