Obchodní zástupce s elektro produktem

Brno
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý B2) ,
Český jazyk (Expert C2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Brněnská rodinná firma, která je již přes 20 let předním a výhradním dodavatelem techniky a komponent pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledá dalšího kolegu do týmu obchodních zástupců! Jako Obchodní zástupce budete mít na starost obchodování s elektro produkty společnosti, zároveň budete pomáhat budovat nové obchodní vztahy a rozvíjet vztahy stávající, lokalitou pro Vás bude celá Česká republika.

Popis pozice:

  • Starat se o stávající klienty a zároveň vyhledávání klientů nových
  • Cestovat za zákazníky i dodavateli po celé ČR (občasně i SK)
  • Školit zákazníky ohledně produktů (využití a fungování produktů apod.)
  • Školit se u dodavatelů za účelem pochopení fungování produktu
  • Administrativní činnosti spojené s uzavřením obchodu (reporty po meetingu a další)

Profil kandidáta:

  • Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém (komunikace s klienty a dodavateli, případná školení)
  • Máte zkušenost s obchodováním elektro/pohonných produktů
  • Cestování Vám nedělá problém (řp.sk. B)
  • Jste schopen pracovat samostatně a organizovat si práci

Nabízíme:

  • Firemní auto
  • Týden dovolené navíc
  • Kurz anglického jazyka v rámci společnosti
  • Fitness ve firmě
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Odměňování dle obchodních výsledků firmy, věrnostní programy
  • Smlouva na HPP
  • Firemní sportovní a kulturní akce

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět více, pošlete mi své CV přes odpovědní formulář nebo na email: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek
dnešní
COMFOR STORES a.s. | COMFOR STORES a.s. | Brno Brno
  • 32 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Lead - Project Advices s.r.o. | Lead - Project Advices s.r.o. | Brno Brno
  • 45 000 – 54 999 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Fastenal Europe, s.r.o. | Fastenal Europe, s.r.o. | Líšeň, Brno Líšeň, Brno
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 29. srpna
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | Jednota, spotřební družstvo v… | Veveří, Brno Veveří, Brno
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. srpna
MUNIPOLIS s.r.o. | MUNIPOLIS s.r.o. | Brno Brno
  • 27 500 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 29. srpna
AWIW STŘELNICE BRNO s.r.o. | AWIW STŘELNICE BRNO s.r.o. | Horní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 28. srpna
JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | Brno Brno
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. srpna
JAPO - transport s.r.o. | JAPO - transport s.r.o. | Popůvky, Brno-venkov Popůvky, Brno-venkov
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. srpna
BayWa r.e. Solar Systems s.r.o. | BayWa r.e. Solar Systems s.r… | Praha Praha
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. srpna
Doma ve Kdyni - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace | Doma ve Kdyni - centrum… | Kdyně Kdyně
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace | Klíč - centrum sociálních… | Hejčín, Olomouc Hejčín, Olomouc
  • 14 900 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. června
Adas Security Group, s.r.o. | Adas Security Group, s.r.o. | Vratimov Vratimov
  • do 19 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
Hood s.r.o. | Hood s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
Hood s.r.o. | Hood s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
Principio s.r.o. | Principio s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • do 22 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 4. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
JISTU recruitment s.r.o., Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, MESSENGER a.s., Proveon, a.s., Větrník, s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., McDonald's ČR spol. s r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., COMFOR STORES a.s., ManpowerGroup s.r.o., HANYA corporation s.r.o., ROCKWOOL, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Česká pošta, s.p., Jan Holínka, TPF group s.r.o., Autorro.cz, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., 4M Power Consulting s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., ALMARK METALL s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Fastenal Europe, s.r.o., RAVEN CZ a.s., Shoebox CZ s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Veronika Vatková, SHERPAX s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Iridium spol. s r.o., Pokorny industries s.r.o., AWIW STŘELNICE BRNO s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., JOBSTART s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., ZooshopXXL s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., JAPO - transport s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., Věra Pietrasová, Fusakle s.r.o., IFE-CR,a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Obchodní manažer / manažerka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka v cestovním ruchu, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Online marketing, Procesní inženýr / inženýrka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Líšeň, Brno, Modřice, Veveří, Brno, Celá ČR, Trnitá, Brno, Chrlice, Brno, Horní Heršpice, Brno, Ivanovice, Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Popůvky, okres Brno-venkov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto kulturní zkušenost
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC