Hledáme lidem práci Manpower

Samostatná Obsluha Cnc

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ!

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP!

PRÁCE V ČISTÉM PROSTŘEDÍ!

Popis pozice:

- obsluha CNC stroje

- seřizování a údržba CNC stroje

- validace produktů a ověřování programů

- používání technických měřidel

- spolupráce na optimalizaci za účelem zefektivnění výrobního procesu

Profil kandidáta:

- SOU vzdělání technického směru

- praxe na pozici samostatné obsluhy CNC

- pečlivost, přesnost a samostatnost

- pozitivní přístup k práci

- znalost CAD/CAM systémů, strojního obrábění a programování CNC strojů výhodou

- základní znalost AJ (výkresová dokumentace v cizím jazyce) výhodou

- ochota pracovat v nepřetržitém režimu 12 hod. směny (denní/noční, krátký/dlouhý týden)

Nabízíme:

- nástupní mzda dle zkušeností od 30 000 Kč/měsíc

- spousta benefitů (stravenky, příspěvek na dopravu mimo libereckým, dovolená navíc aj.)

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Liberec
  • UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Plzeň-město
  • HASRA s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Jindřichův Hradec
  • CM mechanics s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Třemošnice
  • MEXPOLL s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Valašské Meziříčí
  • Nevoteam s.r.o.
Zveřejněno: 31. srpna
  • Zlín
  • GENICZECH - M, spol. s r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Vysoké Mýto
  • SARADA - JOBS.EU s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 3. ledna
  • Háj ve Slezsku
  • KOKEŠ Steel Group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Útěchov
  • Nástrojárna WIA s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Bohumín
  • kovo VESUV s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Mošnov
  • CROMODORA WHEELS s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 15. září
  • Krajková
  • Michal Kostrej
  • 18 000 – 33 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Moravský Písek
  • SLOKOV kovo a.s.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 6. června
  • Ždírec nad Doubravou
  • G a H s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Luhačovice
  • ZÁLESÍ a.s.
  • 16 000 – 19 500 Kč
  • Červený Kostelec
  • MASTR s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Olbramovice, Benešov
  • Jana Hovorková
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Raspenava
  • AYRAM-SPOL s.r.o.
  • od 21 150 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Český Krumlov
  • INFOCENTR SERVIS družstvo
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Jihlava
  • Decoleta, a.s.
  • 29 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Turnov
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Cvikov
  • SANS SOUCI, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Přerov
  • RESTA s.r.o.
  • 23 000 – 40 000 Kč
  • Blansko
  • ČeMeBo s.r.o.
Zveřejněno: 11. června
  • Raspenava
  • od 20 100 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 30 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Pelhřimov
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Uherský Brod
  • FILTRATION TECHNOLOGY s.r.o.
  • od 140 Kč / hod
  • Štěpánovice, České Budějovice
  • BEST, a.s.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • 20 000 – 32 000 Kč
  • Ostrava
  • Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
  • Plzeň
  • BERCHTOLD - strojírenská výroba s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Smíchov, Praha
  • MP Development akciová společnost
  • od 21 000 Kč
  • Zbraslavice
  • PanMalina.cz s.r.o.
  • od 13 400 Kč
  • Plzeň
  • META Plzeň s.r.o.
  • Jeseník
  • Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
  • od 15 500 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • Multimatic Engineering Prague s.r.o.
  • od 33 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • Valnut s.r.o.
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 19. srpna

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ benefit CAD/CAM den dokumentace dovolená IT kandidát Liberec měsíc Most mzda náplň práce pečlivost pozice práce praxe příspěvek režim samostatnost směny SOU spolupráce stravenky týden vzdělání znalost CAD CAM dokument kov náplň navíc obsluha ověřování PR proces profi program přístup stroj systém technické technický údržba výrobní zkušenost