Práce: Disponent letecké přepravy

lokalita: Beroun zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti přepravy a logistiky, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Disponent letecké přepravy.

Co Vás čeká:

  • Vystavování leteckých listů
  • Komunikace s leteckými společnostmi a zahraničními partnery
  • Zajištění celního odbavení
  • Zodpovědnost za dodání zásilky zákazníkovi

Co musíte splňovat:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Nutné předchozí zkušenosti ze stejné pozice
  • Aktivní znalost AJ
  • Zájem o leteckou nákladní dopravu

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního i profesního růstu
  • Firemní vzdělávání, jazykové kursy a další benefity

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní pozici, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Beroun

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.