Hledáme lidem práci Manpower

Manažer nákupu

Lokalita Hrušky, okres Břeclav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do strojírenské společnosti hledáme nového člena týmu na pozici Manažera nákupu.

Popis pozice:

- budete mít na starost oslovování nových dodavatelů pro jednotlivé divize výrobků
- budete řídit tým nákupu a logistiky
- budete mít na starost udržení a rozvíjení stávajících vztahů s klienty
- budete vytvářet objednávky, budete dohlížet nad dodacími termíny a jejich případné urgence

Profil kandidáta:

- SŠ/VŠ technického směru
- být schopný se orientovat v technické dokumentaci
- mít na obdobné pozici už nějakou zkušenost
- angličtina na úrovni B2
- znalost ERP systému
- být zodpovědná a organizačně schopná osoba

Nabízíme:

- budete mít zvýhodněné zaměstnanecké tarify, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dotované kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění apod.
- zajímavou mzdu dle vašich zkušeností
- práce ve velice příjemném prostředí a kolektivu

  • Brumovice, Břeclav
  • BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní školka
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Lenka Novotna
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 5. října
  • Chomutov
  • Vochomůrka Jan
  • do 80 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Pelhřimov
  • Kristýna Kuchařová
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 10. ledna
  • České Budějovice
  • Stępowska Ewa
Zveřejněno: 14. července
  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 7. března
  • Kovářová Hana
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Prostějov
  • Iva Lebánková
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Fitness na pracovišti
Zveřejněno: 20. července
  • Litovel
  • personalista
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Kariérní růst
  • Služební auto
Zveřejněno: 30. srpna
  • Manpower
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 10. dubna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KANZELSBERGER a.s., Mgr. Miroslav Čapka, LKQ CZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GUMOTEX, akciová společnost, MobileGear s.r.o., Česká spořitelna, a.s., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., Project Controls, s.r.o., HANYA corporation s.r.o., Zdravé stravování s.r.o., Ing. Lukáš Tomíšek, Kaufland Česká republika v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., KFC, HalfPrice, PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., EVPÚ Defence a.s., HTD Retail s.r.o., EURO NÁŘADÍ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Specialista / specialistka telekomunikací, Prodejce / prodejkyně zájezdů, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Hrušky, okres Břeclav, Břeclav, Hodonín, Brumovice, okres Břeclav, Hustopeče, Kyjov, okres Hodonín, Strážnice, Velké Němčice, Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, Židlochovice, Pohořelice, okres Brno-venkov, Slavkov u Brna, Jiříkovice, Modřice, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, Komořany

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

AJ angličtina hledám IT kandidát kurz kurzy manažer náplň práce nové penzijní připojištění pojištění pozice práce prostředí připojištění příspěvek společnost společnosti stravování tarif tarify zaměstnanec znalost anglické člen dokument dovolené jazyk kolektiv logistik náplň odpovědná penzijní PR profi příjemné případ stroj systém technické termín tým vztah zaměstnanecké závod zkušenost