Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Finanční účetní (M/Ž) s flexibilní pracovní dobou - praxe nutností!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Strojírenství a automobilový průmysl, Účetní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 50.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Společnost je  uznávaným lídrem v oblasti technologií čistých prostor pro nejmodernější závody. V rámci high-tech zařízení vyrábí filtrační ventilační jednotky pro čisté prostory, přesná klimatizační zařízení a mnoho dalšího. Jedná se o  závod v průmyslové zóně u Žatce.

Co nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Roční bonus až 50 % z hrubé měsíční mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 26 dní dovolené
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti

Náplň práce:

  • Příjem, kontrola a zpracování přijatých faktur
  • Příprava, zpracování a zaúčtování veškerých plateb
  • Účtování interních dokladů, včetně dohadných položek
  • Účtování a evidence dlouhodobého a krátkodobého majetku, úprava plánu dlouhodobého majetku
  • Spolupráce na měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrkách
  • Příprava reportů managementu dle požadavků
  • Kontrola a nahrání příkazů ke mzdám v rámci elektronického platebního systému a zaúčtování mezd (později finanční účetní)
  • Příprava podkladů pro DPH
  • Spolupráce s Cost analyst (Controller), rekonciliace účtů
  • Údržba složek zákazníků a dodavatelů
  • Spolupráce na interních a externích auditech
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí
  • Statistické vykazování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na pozici účetní ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Znalost zákona o účetnictví a daňových zákonů
  • Znalost Aj výhodou
  • Uživatelská znalost MS office
  • Znalost ERP Pro Alpha výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Samostatnost

  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Most
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 24. dubna
  • Talentica s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 20. dubna
  • Radonice, Chomutov
  • VPR Steelmont s.r.o.
  • 35 680 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. dubna
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Bitozeves
  • Korea e Platform s.r.o.
Zveřejněno: 17. dubna
  • Bílina
  • DangChi s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Háj u Duchcova
  • W H D spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., EVROPA realitní kancelář, FANAK s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, JOB LEADER EUROPE s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Talentica s.r.o., VPR Steelmont s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PATOK a.s., KB - BLOK systém, s.r.o., Petr Brunclík, Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., iPersonalistika s.r.o., Pavel Hošek, Sittardia s.r.o., Korea e Platform s.r.o., dopharma s.r.o., PEDDY Group s.r.o., BÉNÉFICE s.r.o., Aa Group s.r.o., DangChi s.r.o., W H D spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Koordinátor / Koordinátorka, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Tester, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Shift leader / Vedoucí směny, Metrolog, Technik / technička automatizace

Chomutov, Celá ČR, Jirkov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Klášterec nad Ohří, Radonice, okres Chomutov, Litvínov, Louny, Bitozeves, Korozluky, Bílina, Háj u Duchcova

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

AJ audit bonus daň den ekonom elektro evidence flexibilní hodnocení HR interní IT komunikace management mezinárodní Most mzdy náplň práce Office ohodnocení penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní praxe připojištění příspěvek řízení samostatnost společnost společnosti spolupráce stravování účetní úprava uživatelská znalost vzdělání zahraničí znalost daňový dovolené DPH externí filtr finanční komunikační kontrola měsíční myšlení náplň národní oblast oblasti penzijní PR průmysl průmyslové příprava report roční rok schopnost schopnosti systém technolog účetnictví uživatel výrobní zákazník závod