Práce ve skladech v Praze s ubytováním! Mzda až 26 000 Kč!

Lokalita Brno
Firma CentralWork s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

CentralWork s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • vychystávání zboží podle objednávkových listů
  • třídění a balení zboží
  • etiketování
  • práce se skenerem
  • manipulace s paletovým vozíkem

Jiné výhody

  • kvalitní dotované ubytování zajištěno
  • týdenní poskytování záloh
  • BONUS ZA PRODUKTIVITU
  • BONUS ZA DOCHÁZKU
  • výplata na účtu vždy v dohodnutém termínu

Doporučte známého a získejte 5000 Kč.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • chuť pracovat
  • dobrá fyzická kondice
  • manuální zručnost

Děkujeme všem, kteří projevili zájem o tuto pracovní nabídku a budeme Vás kontaktovat.

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • SEP, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 200 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Modřice
  • MESSENGER a.s.
    Benefity:
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Cyclist-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 480 – 25 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • Lucie Burdová
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Jablůnka
  • HAJDIK a.s.
  • od 16 000 Kč

MIKON TOOLS s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Fedetrans, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., oncomed manufacturing a.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., ARAMARK, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SEP, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Horavia s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Jaromír Vedral, Nejbaby s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., Vilgain s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., Möbelix, Trans CB s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MK doprava s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PP & Co. s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., GEM s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ONIO s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HELICAR a.s., Richter + Frenzel s.r.o., G4S Secure Solutions (CZ), a.s., MESSENGER a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., JIVTRANS s.r.o., MODIOS spol. s r.o., MEGATECH Industries Brno s.r.o., TAMDA BRNO s.r.o., BONAGRO, a.s., Jiří Podborský

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Pokladník / Pokladnice, Konzultant / konzultantka IT, Prodavač / Prodavačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Brno, Slatina, Brno, Tuřany, Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov, Střelice, okres Brno-venkov, Mokrá-Horákov

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ bonus den dění IT mzda náplň práce odpovědnost plat práce pracovní sklad třídění týden ubytování výhody výplata Zruč dovednost kontakt kov kvalitní list náplň osobnost osobnostní předpoklad PR předpoklad termín zájem