Area manager

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Blansko
Firma TextilEco a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rozšiřujeme náš pracovní tým a hledáme vhodnou kolegyni/kolegu na pozici Area manager.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • odpovědnost za řízení maloobchodní sítě prodejen Genesis
  • odpovědnost za obchodní výsledky v rámci maloobchodní sítě
  • plnění obchodních plánů přidělených prodejen
  • odpovědnost za personální otázky v rámci přidělených prodejen
  • reporting
  • pravidelné navštěvování a kontrola prodejen
  • inventarizace zboží na prodejnách
  • propojení eshopu a maloobchodních prodejen
  • aktivní podpora projektu Penguin Pošta

Osobní předpoklady a dovednosti:

  • řidičský průkaz B
  • počet let praxe – praxe na obdobné pozici výhodou
  • slušné, profesionální vystupování,
  • ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti s manažerováním sítě prodejen a vedením lidí
  • odolnost vůči stresu
  • komunikační a prodejní dovednosti
  • časová flexibilita / práce náročná na cestování (Olomoucký a Pardubický kraj)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • práce pro stabilní společnost

Informace o náboru

Výběrové řízení se skládá z:

  • osobního pohovoru
  • místo výběrového řízení: Boskovice
  • strukturované CV a motivační dopis zasílejte na:

ecoface.personalni@gmail.com
e-mail přes odpovědní formulář