Práce: Skvělá práce pro stavaře

lokalita: Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Nebaví tě stále sedět v kanclu u počítače a chceš si během pracovního dne projet pár míst? My také nejsme fanoušci stereotypní práce, a proto pro tebe máme velmi zajímavou nabídku!

Hledáme nové posily k nám do realizačního týmu, plného zajímavých a zábavných lidí.

Popis pozice:

Tvojí náplní práce bude především správa nemovitostí a organizace menších developerských projektů.

Profil kandidáta:

Očekáváme od tebe, že budeš komunikativní, budeš do práce chodit rád/a a budeš jí odvádět na 100%. Zkušenost se správou nemovitostí a řízení stavebních projektů je výhodou. Jestli nám tohle dokážeš slíbit, tak my tě za to náramně odměníme.

Nabízíme:

U nás se dočkáš nadprůměrné mzdy, spousty benefitů, flexibilního konce a začátku pracovní doby a dalších zajímavostí!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Zdeněk Diviš

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist