Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

KUCHAŘ/KA - příprava masa - víkendy volné

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Paskov
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do naší závodní restaurace v Paskově hledáme novou posilu do týmu na pozici Kuchař/ka na přípravu masa.

Pracovní náplň:

  • příprava, krájení a porcování masa (ne bourání)

Požadujeme:

  • vyučení nebo praxe v oboru
  • zkušenosti s přípravou masa
  • pracovitost a spolehlivost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s tradicí 25 let na trhu
  • příjemné pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • ranní směny PO-PÁ
  • volné víkendy
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odměnu za docházku
  • zvýhodněné stravování
  • sick days
  • kartu Benefit Plus
  • 2 dny volna navíc
  • zastávka autobusu přímo u firmy

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte vedoucí závodu paní Gogolinovou na tel. č. zobrazit tel. číslo .

  • Nový Bydžov
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. dubna

Autocentrum Ostrava s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o., ARCIMPEX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LogicVision s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, TECHNOTRON - METAL s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Domov Čujkovova, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace, ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o., Globus ČR, v.o.s., Conspiro qua, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., VKUS-BUSTAN s.r.o., KLIM cars s.r.o., M + D MARKET s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Delikana Ostrava s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Möbelix, McDonald`s ČR spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Ubbe s. r. o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., EAGLEEXPERT s.r.o., AquaKlim, s.r.o., Bonsey And Evans s.r.o., ATLAS software a.s., Česká pošta, s.p., Delirest services s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., JLV, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Richard Kučík, Stolárna na statku s.r.o., ARAMARK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Opravář / Opravářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů

Ostrava, Celá ČR, Český Těšín, Krmelín, Sviadnov, Brušperk, Frýdek-Místek, Dobrá, Mošnov, Havířov, Klimkovice, Příbor, Studénka, Rychvald, Kopřivnice, Bohumín, Čeladná, Bílov, okres Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Karviná, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auto benefit Bor hlavní hledám IT náplň práce Paskov práce pracovní pracovní poměr pracovní prostředí praxe prostředí restaurace sick day směny společnost společnosti stabilní stravování vedoucí víkend zkušenosti dny firmy kolektiv kontakt kov náplň navíc obor poměr PR pracovní náplň přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ příprava trh tým volna vyučení závod zkušenost