Volné místo ve firmě 100% REWORK s.r.o.

Vizuální kontrola/ Výpomoc do skladu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Klášterec nad Ohří
Firma 100% REWORK s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

100% REWORK s.r.o.

Jsme stále rostoucí česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový a ostatní průmysl. Komplexní služby v oblasti kontroly. 100% REWORK – kontrola, třídění, měření a drobné opravy dílů. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití. Podporujeme osobní přístup a přátelské prostředí. Klademe důraz na poctivost, vzájemnou důvěru a respekt.

O nás

Nyní hledáme nové kolegy na výpomoc do skladu s vizuální kontrolou.

Náplní práce je mimo vizuální kontroly dílů i obsluha VZV, práce v systému SAP a se čtečkou.

Vašim úkolem bude vyskladnit paletu, čtečkou paletu načíst, přebalit materiál, roztřídit jej a zkontrolovat, zaskladnit zpět a v systému SAP vyřídit objednávku.

Náplň práce:

  • vizuální kontrola
  • obsluha VZV
  • přebalování materiálu
  • práce na PC v systému SAP, práce se čtečkou
  • balení a uskladnění palet

Co od Vás očekáváme:

  • znalost práce na PC
  • manuální zručnost, pečlivost, výborný zrak
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda od 140 Kč/h,
  • stravenkový paušál v hodnotě 55,- Kč,
  • 2 dny zdravotního volna k řádné dovolené navíc,
  • odměnu, pokud nám doporučíš nového kolegu,
  • zvýhodněné mobilní tarify nejen pro tebe, ale i pro tvou rodinu,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • a další benefity.

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát