Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

LEAN SPECIALISTA | až 60 000 Kč | MIMO AUTOMOTIVE

Lokalita Ostrava
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Strojírenství a automobilový průmysl, Systémový inženýr / inženýrka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 60.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máš zkušenosti s implementací štíhlé výroby? Angličtina Ti není cizí? Pokud Tě láká působení v úspěšné mezinárodní výrobní společnosti mimo oblast automotive, tak neváhej a ozvi se.

Náplň práce:

  • zavádění metod štíhlé výroby
  • implementace návrhů na zlepšení
  • vyhledávání slabých míst ve výrobě
  • spolupráce s kolegy ze zahraničí
  • optimalizace produktivity výroby

POŽADAVKY:* technické vzdělání

  • AJ na úrovni B2
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti minimálně 3 roky
  • znalost Lean Manufacturing – 5S, KANBAN
  • znalost MS Ofice
  • samostatnost
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • ŘP skup. B

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní pojištění
  • Cafeterie

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 2. května
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. dubna
  • Ostrava
  • B of B cars s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 29. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 3. května

Comac jobs s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia Job s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner, Střední umělecká škola, Ostrava, příspěvková organizace, Traťová strojní společnost, a.s., XEVOS Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Technik / technička dopravy, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Konstruktér / Konstruktérka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Slévač / Slévařka, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Technik / technička BOZP, Kontrolor / kontrolorka kvality, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Moravská Ostrava, Ostrava, Rychvald, Bohumín

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ angličtina auto benefit benefity bonus bonusy dění HR IT mezinárodní Most náplň práce pec pojištění práce praxe příspěvek samostatnost specialist specialista společnost společnosti spolupráce stravování vzdělání vzdělávání zahraničí zkušenosti znalost životní pojištění cafeterie dovolené jazyk komunikační kov list manufacturing náplň národní oblast PR rok schopnost schopnosti technické výrobní výroby zkušenost životní