Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

LEAN SPECIALISTA až 80 000 Kč

Lokalita Plzeň
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Technolog / technoložka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 80.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Co od Vás očekáváme:

Hledá se LEAN SPECIALISTA!

Pro významného klienta z oblasti automotive obsazujeme pozici, kde budete mít šanci zajišťovat vyšší efektivitu v rámci závodu a dostanete také možnosti dalšího rozvoje v této oblasti.

Máte znalosti v oblasti výrobních procesů a zkušenosti s jejich optimalizací či zaváděním metod štíhlé výroby?
Máte zkušenosti z automotive výrobní společnosti?
Domluvíte se anglicky?

Pokud je Vaše odpověď na tyto otázky ANO – pak jste to možná Vy, koho hledáme.

Vaším úkolem bude:

  • implementovat metody štíhlé výroby
  • sledovat produktivitu
  • zvyšovat ziskovost produktů závodu
  • řešit vzniklé problémy v rámci různých oddělení

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ – technického směru (výhodou)
  • Zkušenost z automotive
  • Znalost metod Lean a výrobních procesů
  • Komunikativní AJ

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • Půlroční odměna za věrnost až 7200 Kč za pololetí
  • Flexipass – 400 Kč/měs.
  • Obědy zdarma
  • Služební notebook a telefon
  • Výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Firemní akce
  • Očkování proti chřipce, vitamínové doplňky
  • Možnost kariérního růstu

  • Plzeň
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 21. března
  • Třemošnice
  • Manpower
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 14. července
  • Přelouč
  • Lucie Císařová
  • 50 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • České Budějovice
  • Patloková Michala
Zveřejněno: 2. května
  • Litovel
  • Lucie Morávková
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Veselá Renáta
  • 55 000 Kč
Zveřejněno: 1. března

Schäfer - Menk s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., INEL - Technik, s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., TECHPOL CZ s.r.o., SIPE SERVIS s.r.o., ELKOM PLZEŇ s.r.o., CHARM DESIGN s.r.o., PNEU DRNEC s.r.o., Marek Pollet, JOCHSTAV s.r.o., BIS, a. s., FUTURA AM s.r.o., GASTRO SERVIS Plzeň s.r.o., ELEKTRO WELLMONT, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Jezdecká stáj Radčice, z.s., Altman AZ s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., PŘESNÉ VÝPALKY Z PLECHŮ - ING. ŠLECHTA s.r.o., Pavel Král, EL - SIGNÁL spol. s r. o., Roman Bláha, Střední odborné učiliště stavební, Plzeň, Borská 55, PEWAG Autocentrum, s.r.o., Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace, KVARDA spol. s r.o., KOLOFIX, a.s., KAR-mobil s.r.o., PRIMA PEČIVO s.r.o., Profi Schierer s.r.o., M. LIŠKA, spol. s r.o., MONS CARBON s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality

Dýšina, Plzeň, Útušice

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ akce anglicky auto benefit benefity Bor dění doba EU flexibilní hledám IT kurz kurzy Luže metody mobil mobilní tarif možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odpověď otázky pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek rozvoj růst služební smlouva SOU specialist specialista společnost společnosti školení tarif telefon vyšší zdarma zkušenosti znalost znalosti dar dovolené firemní jazyk kariérní kov list mobilní možnost kariérního růstu možnosti na dobu náplň oblast oblasti odbor odborná oddělení odměna PC penzijní PR problém proces procesů roční technické úkol výrobní výroby závod zkušenost