Volné místo ve firmě Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Vedoucí nákupu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Strojírenství a automobilový průmysl, Vedoucí týmu / Team leader
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Společnost Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o., Nymburk, je součástí koncernu NIEHOFF-Gruppe. Jde se o skupinu strojírenských závodů, kde jsou vyvíjeny a vyráběny moderní stroje sloužící k výrobě drátů z neželezných kovů a také k výrobě kabelů (elektrických a datových vodičů) a kabelových svazků. V segmentu speciálního strojírenství zaujímáme významné postavení na celosvětovém trhu a jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterými jsou drátovny a kabelovny.

Co od Vás očekáváme:

Strojírenská firma v Nymburce se zahraniční centrálou v Německu hledá do týmu nového kolegu

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  •  zkušenosti na podobné pozici ve strojírenské firmě a s vedením menšího kolektivu
  •  znalost anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni
  •  výborné vyjednávací a argumentační schopnosti
  •   ochota cestovat (návštěvy u dodavatelů v ČR i zahraničí (Německo)
  •   zodpovědnost
  •   znalost výkresové dokumentace výhodou

Náplň práce:

  •   vedení oddělení nákupu (4 operativní nákupčí, 1 technický nákupčí)
  •   řízení a vyjednávání s dodavateli
  •   spolupráce s nákupním oddělením mateřské společnosti v Německu
  •   spolupráce s ostatními oděleními napříč firmou
  •   hledání nových cest, možností a zdrojů

Nabízíme:

  •  motivující mzdové ohodnocení
  •  zvyšování mezd každý rok
  •  13. a 14. plat každoročně
  •   jazykové kurzy
  •  dotované obědy, případně stravenkový paušál
  •   příspěvek na penzijní připojištění
  •   čisté a výborně vybavené pracoviště, moderní výrobní závod
  •   pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  •   výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  •   flexibilní pracovní dobu
  •   práce v jednosměnném provozu
  •   káva na pracovišti zdarma
  •   dovolenou navíc

Termín nástupu:

• dohodou, možno ihned

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis v ČJ a AJ (příp. NJ) na

e-mail: Odpovědět na inzerát, tel.: + zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 40 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 22. března
  • Náchod
  • Vedoucí Nákupu
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Uherský Brod
  • Monika Křemenáková
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Horní Počernice, Praha
  • Etimos Human s.r.o.
  • 27 500 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Manpower
  • 50 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 8. května
  • Manpower
  • 45 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays

HOBRA - Školník s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., HR Direct s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Trenkwalder a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jitka Poláková, Markmont, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Česká pošta, s.p., Etimos Human s.r.o., Metal Arsenal s.r.o., Partners Financial Services, a.s., HYGOTREND, s.r.o., Comac jobs s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Walther Flender s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., S.A.F. Praha spol. s r.o., Týnice, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o., Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456, Lindex s.r.o., DISPONERO s.r.o., HalfPrice, Manuvia, a. s., organizační složka, Kaufland Česká republika v.o.s., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., De Dietrich Process Systems CZ spol. s r.o., Okresní soud v Nymburce, JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce, Centec automatika, spol. s r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Voda Janek s.r.o., Město Poděbrady, PAJR s.r.o., Martin Šimák

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Nákupčí, Obchodník / Obchodnice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu, Metrolog

Celá ČR, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Nymburk, Hořátev, Poděbrady, Třebestovice, Milovice, okres Nymburk, Poříčany, Lysá nad Labem, Český Brod, Benátky nad Jizerou, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Čelákovice, Nehvizdy, Řepov, Hlavenec, Přišimasy, Doubravčice, Jirny, Zásmuky, Zápy, Chlumec nad Cidlinou, Kostelní Lhota, Vlkava, Třebovle

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ akce Bor ČR den dokumentace e-mail firma flexibilní hodnocení HR inzerát IT kurz kurzy mobil mobilní tarif mobilní tarify možnost náplň práce Německo nové odpovědnost ohodnocení paušál penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracoviště pracovní pro zaměstnance připojištění příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce stravenkový paušál tarif tarify vedení vedoucí vyjednávání vzdělání zahraničí zaměstnanců zdarma zkušenosti znalost životopis anglické člen dar dohodou dokument jazyk kolektiv kov mobilní mzdové na pracovišti náplň navíc německé oddělení Ostatní penzijní PR případ rok schopnost schopnosti stroj technický termín tým výrobní zahraniční závod zdroj zkušenost