Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Super práce ve výrobě, až 32000 Kč+bonusy+benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrov, okres Karlovy Vary
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.500 – 32.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Láká Vás práce v moderní výrobě, která Vám nabídne spoustu benefitů včetně dovolené navíc, vánočního bonusu nebo obědů zdarma? Orientujete se v technické dokumentaci a práce ve výrobě Vám není cizí? Pak nás neváhejte kontaktovat

  • rádi přijmeme šikovné kolegy do našeho týmu. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

  • montážní práce na úseku konektorů nebo kabelových svazků

Místo výkonu práce: Ostrov nad Ohří (okres Karlovy Vary)

Nabízíme:

  • motivující mzdu až 32.000 Kč
  • k tomu navíc nadstandardní příplatky (i za odpolední směny)
  • vánoční bonus
  • dovolenou navíc
  • obědy zdarma
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

Požadujeme:

  • dobrý zrak (brýle nevadí)
  • ochotu pracovat na 3 směny, (prac. doba 6–14, 14–22, 22–6)
  • schopnost orientace v technické dokumentaci

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
včerejší

HOFMANN WIZARD s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, SKYCLEAN s.r.o., Möbelix, KRONOSPAN CR,spol. s r.o., open recruitment s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Lidé a Příležitosti s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Lisař / Lisařka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Servisní technik / technička, Potravinářský dělník / dělnice, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Ostrov, okres Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Karlovy Vary, Nové Sedlo, okres Sokolov, Horní Slavkov, Kadaň, Sokolov, Mnichov, okres Cheb, Tis u Blatna, Chomutov, Mariánské Lázně, Žatec, okres Louny, Havraň

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

benefit benefity bonus bonusy doba IT místo možnost nad Ohří náplň práce NDA nové Ostrov plat práce příplatky rozvoj směny společnost společnosti Vary výkon vzdělávání zaměstnání zdarma agent dar dokument dovolené kontakt kov místo výkonu práce náplň navíc okres PR schopnost standard stav technické tým