Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Super práce ve výrobě, až 35.000 Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 35.000 Kč dle pozice? Láká Vás fajn práce na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný dle pozice i přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Náplň práce (výroba): - montáž kol nebo nárazníků, obsluha stroje Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny), v případě zájmu i Poděbrady Nabízíme: - zajímavou mzdu až 35.000 Kč - možnost svozů z Kolína - stravenkový paušál do mzdy - 5 týdnů dovolené - možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna - dopravní spojení z Kolína na všechny směny - férový a lidský přístup, super tým - různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení - vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti Požadujeme: - pracovitost a manuální zručnost - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00) - popř. možnost pracovat na 12 h směny (pouze lokalita Poděbrady)

  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Ovčáry, Kolín
  • Comac jobs s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Veselá Renáta
  • 33 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna

HOFMANN WIZARD s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., AC Jobs, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., Jitka Poláková, Markmont, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Etimos Human s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., ARAMARK, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Walther Flender s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Almeco, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Crocodille ČR, Manuvia FairJob s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Marie Havlová, Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Plastiform s.r.o., SMAILE COMPANY s.r.o., AKUMULÁTORY - Táborský s.r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., MyFest s.r.o., LKW Sadská s.r.o., BEGINDAT s.r.o., PRUH POLABÍ, s.r.o., Pěstitel Stratov, a.s., Toril Invest, a.s., SITEKOM s.r.o., Domov pod lípou, poskytovatel sociálních služeb, PASCUAL POLABÍ s.r.o., Pavel Víša, Dvůr Libněves, s.r.o., Petr Marek, Martin Šimák, ETRK, s.r.o., LEOKONT EU s.r.o., OPUS MAX PLUS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Servisní technik / technička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu

Mladá Boleslav, Starý Vestec, Nymburk, Celá ČR, Poděbrady, Třebestovice, Okřínek, Milovice, okres Nymburk, Poříčany, Český Brod, Benátky nad Jizerou, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Čelákovice, Dobrovice, Tuklaty, Řepov, Hlavenec, Úvaly, Jirny, Zásmuky, Žiželice, okres Kolín, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kosmonosy, Budiměřice, Kostelní Lhota, Sadská, Stratov, Lipník, okres Mladá Boleslav, Lysá nad Labem, Chrášťany, okres Kolín, Dobšice, okres Nymburk, Třebovle, Brodce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

agenturní zaměstnávání AJ benefit benefity bonus bonusy IT Kolín mezinárodní místo možnost mzdy náplň práce nové oblečení Ovčáry paušál Poděbrady pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí přesčas směny společnost společnosti stravenkový paušál výkon výroba zaměstnávání zdarma Zruč agent dar dopravní dovolené firemní kontakt kov lidský lokalita místo výkonu práce na pracovišti náplň národní obsluha PR průmysl průmyslová případ přístup směna stav stroj tým