Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Technolog Ve Strojírenství (Od 40.000 Kč)

Smluvní vztah jiný
Lokalita Karviná
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Výzkum a vývoj
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického/strojírenského směru? Praxi z obdobné pozice? Komunikativní znalost AJ a nevadí Vám cestování?

Zašlete nám svůj životopis!
Stabilní společnost hledá kolegu na pozici:
TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ (OD 40.000 KČ)

Náplň práce:

* Analýza výrobních procesů
* Návrh optimalizace výrobních vad
* Tvorba technologických postupů
* Práce s dokumentací
* Spolupráce s kolegy

Co od Vás očekáváme:

* VŠ/SŠ vzdělání technického/strojírenského směru
* Orientace ve strojírenství a technologii
* Praxi z obdobné pozice
* Komunikativní znalost AJ
* Ochota učit se, cestovat
* Komunikační a organizační schopnosti
* ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Pružná pracovní doba
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na sport
* Bonusy a prémie

* Lokalitu: okres Karviná

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Těrlicko
  • IMPRO nábytek s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Svitavy
  • ZZN Svitavy a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Relax zóna
  • Herní zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března

Comac jobs s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., ManpowerGroup s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Třinec, Paskov, Ostrava, Rychvald, Bohumín, Karviná, Petrovice u Karviné, Orlová, Havířov, Těrlicko, Český Těšín

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Odbory - proč a jak je založit

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ analýza bonus bonusy den doba IT Karviná náplň práce postup pozice práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek společnost spolupráce sport stabilní stravování týden týden dovolené navíc vzdělání znalost životopis cestování dokument dovolené komunikační náplň navíc okres organizační schopnost organizační schopnosti PR prémie proces procesů pružná schopnost schopnosti stroj strojírenství technické technolog tvorba výrobní