Hledáme lidem práci Manpower

Plánovač výroby, super benefity!

Lokalita Český Těšín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro firmu, sídlící v Českém Těšíně, hledáme šikovného kandidáta na pozici Plánovač výroby. Není ti cizí oblast plánování výroby a ovládáš APS plánování? MS Office, převážně Excel není tvým nepřítelem? Pokud ti ani jedna z těchto věcí nedělá problém, pak pro tebe máme skvělou příležitost!

Popis pozice:

  • Tvorba operativních plánů
  • Komunikace skrze firmou ohledně požadavků na zpracování
  • Denní vyhodnocování kritických operací systému a naplněnosti výroby
  • Komunikace ohledně stavu rozpracování zakázek
  • Sledování výkonu a vytíženosti výrobních linek
  • Operativní porady s výrobou

Profil kandidáta:

  • Min. SŠ s maturitou
  • Praxi alespoň 3 roky v pokročilém APS plánování
  • Znalost základů a principů plánování v praxi
  • Schopnost řídit a realizovat změny
  • Znalost MS Office
  • Znalost čtení kódu SQL, případně jeho programování výhodou
  • Znalost angličtiny výhodou
  • Kreativní myšlení
  • Odolnost vůči stresu
  • Schopnost samostatného rozhodování

Nabízíme:

  • Práci v české firmě, která je slušná a férová
  • Finanční ohodnocení, které si zasloužíš
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 500,-
  • Roční, kvartální, výkonnostní a mimořádné odměny
  • Podíl na hospodářském výsledku
  • Bonus za splnění fondu pracovní doby
  • Vzdělávání v interním vzdělávacím centru
  • Jazykové kurzy
  • Zkrácená pracovní doba (7,5 hod.)
  • Možnost home office
  • Zábavu na firemních akcích

Pokud tě nabídka zaujala, pak neváhej zaslat svůj životopis na email e-mail přes odpovědní formulář. Případně zavolej na tel. č: zobrazit tel. číslo . Budeme se těšit. :-)

  • Karviná
  • Lead - Project Advices s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Ostrava
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
dnešní

DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., IMPRO nábytek s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., GS Caltex Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, TECHNOTRON - METAL s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Frézař / Frézařka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Český Těšín, Třinec, Hnojník, Těrlicko, Karviná, Havířov, Petrovice u Karviné, Šenov, Frýdek-Místek, Rychvald, Pržno, okres Frýdek-Místek, Paskov, Frýdlant nad Ostravicí, Ostrava

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

benefit benefity bonus data den doba email fond hledám hodnocení home office interní IT kandidát komunikace kurz kurzy mimořádné odměny Most možnost nabídka náplň práce nová odměny Office ohledně ohodnocení OZP penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek sledování stres Těšín Vary výkon vzdělávání změny znalost životopis české díl doby dovolené finanční firemní jazyk kov kreativní mimořádné myšlení náplň oblast penzijní PR pracovní doby problém profi program příležitost případ roční rok schopnost stav systém tvorba výkonnost výrobní výroby výše