Hledáme správce IT pro středisko v Pardubicích, DPP

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Péče o duševní zdraví, z.s.
Kategorie Informační systémy a technologie
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Péče o duševní zdraví, z.s.

Hledáme šikovného správce výpočetní techniky a programového vybavení střediska Péče o duševní zdraví Pardubice (Bělehradská 389).

Náplň práce:

Běžnou údržbu počítačové sítě, včetně instalací hardware a software dle aktuálních pokynů a plnění bezpečnostních standardů, součástí údržby jsou i havarijní zásahy. Vybavení tvoří pevné PC, notebooky, síťové prvky (router, wi-fi spot) a síťové tiskárny, jde o cca 25 uživatelů, dále uvítáme poradenství v oblastech Office 365, Microsoft produktů (Teams, Power apps, Azure..),

Činnosti, které jsou předmětem údržby a správy:

  • fyzická kontrola síťových prvků a vybavení a jejich funkčnosti,
  • kontrola funkčnosti automatických aktualizací, kontrola ochrany PC a serveru proti virům a spyware,
  • poradenská činnost, doporučení opatření k ochraně a funkčnosti sítě vč. orientačního vyčíslení nákladů,
  • kontrola stavu tiskáren a dalšího zařízení,
  • zajištění havarijního servisu, odstraňování závad,
  • konzultace s vedením organizace v oblasti obnovy vybavení, bezpečnosti, inovací apod.

Poznámka k nastavení systému správy IT: středisko převážně pracuje v cloudu (Office 365) a interní sítě využívá pouze pro internetové připojení a provoz tiskáren.

Co od Vás očekáváme:

Nezáleží nám na vzdělání, důležité jsou dovednosti. Určitě je to práce vhodná i pro studenty.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na dohodu o provedení práce,
  • práci na cca 10 hodin měsíčně,
  • mzdu, na které se spolu domluvíme.

Ozvěte se nám do 21.3.2023. Stačí poslat stručný životopis, případně krátké představení vašich dovednostní a zkušeností. Nástup možný ihned.

Požadované dovednosti: středoškolské - maturita, vysokoškolské , může být i student
Mzda: dohodou
Zasílání životopisů: do 21.3.2023

  • Chrudim
  • ASAP IT CREW s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Červenka
  • HOPAX s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Modřany, Praha
  • Geus okna a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Heřmanův Městec
  • Město Heřmanův Městec
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Braník, Praha
  • První Počítačová,s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Sokolov
  • Léčebně preventivní zařízení s. r. o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Kralupy nad Vltavou
Zveřejněno: 10. srpna
  • Lomnice nad Popelkou
  • TRIGA - MF spol. s r.o.
  • 21 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. června
  • Turnov
  • ŠROUBÁRNA a.s. v likvidaci
  • od 35 000 Kč
  • Ostrava
  • Stavební bytové družstvo Poruba
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Zlaté Hory
  • CS-CONT s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Boskovice
  • TextilEco a.s.
Zveřejněno: 8. března
  • Plzeň
  • Západočeská univerzita v Plzni
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. ledna
  • Brno
  • RENOCAR, a.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. října
  • Jindřichův Hradec
  • Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Studénka
  • AK 1324, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Úpice
  • MELICHAR CZ s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Vrchlabí
  • Město Vrchlabí
  • 27 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. července
  • Praha
  • PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Zveřejněno: 20. března
  • Karviná
  • Karvinská hornická nemocnice a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. října
  • od 25 500 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Vyškov
  • Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace
Zveřejněno: 12. července
  • Otrokovice
  • ZLIN AERO a.s.
Zveřejněno: 23. března
  • Plzeň
  • ŠKODA JS a.s.
  • 32 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. října
  • Libštát
  • DS Logistic s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. ledna
  • Liberec
  • Technická univerzita v Liberci
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 17. května
  • Chrudim
  • PETR SOFTWARE s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. srpna
  • Svitavy
  • ZZN Svitavy a.s.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Relax zóna
  • Herní zóna
  • Závodní stravování

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

AJ aktuální auto bezpečnost činnost den DPP důležité hledám HR interní IT Microsoft mzda náplň práce NDA Office Pardubice péče plnění poradenství práce řízení software SOU technik vedení vhodná výpočet vzdělání zdraví životopis automat clo cloud dar dohodou dovednost kontrola kov náklad náplň oblast oblasti ochrany organizace PC počítač PR program případ servis součást správy standard stav student systém techniky uživatel vybavení zasílání zkušenost