Volné místo ve firmě Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Recruitment Consultant

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Lidské zdroje a personální management, Náborář / Náborářka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Manuvia Expert Recruitment zaměřující se na personální poradenství a nábor specializovaných pozic rozšiřuje své řady profesionálů v České republice. Pro pobočku v Ostravě hledáme nového specialistu, který bude spolupracovat s našimi klienty a také s uchazeči o zaměstnání.

Náplň práce:

  • Kompletní samostatné vedení výběrového řízení pro klienty společnosti Manuvia
  • Aktivní vyhledávání a komunikace s kandidáty na nejrůznější pracovní pozice
  • Zpracování zpětných vazeb klientům společnosti
  • Úzká spolupráce a komunikace s klienty společnosti a kandidáty
  • Administrativní činnost spojená s nástupy zaměstnanců

.. a taky úzká spolupráce v interních týmech především s kolegy divize Permanent placement nebo Marketingem

Co od Vás očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti v oblasti recruitmentu jsou vítány
  • Zkušenosti se zákaznickým servisem nebo prodejem
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Obchodní myšlení a zájem budovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příležitost uplatnit své dosavadní zkušenosti v prostředí mezinárodní personální agentury
  • Práci na zajímavých projektech
  • Motivační systém odměňování
  • Notebook, telefon
  • Možnost čerpání Sick days a dnů navíc nad rámec dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Možnost pořízení Multisport karty
  • Možnost domluvy na občasném Home office
  • Místo výkonu práce: Ostrava
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Plzeň
  • Lukáš Romanowski
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 26. dubna
  • Nový Jičín
  • Friedlová Veronika
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 28. srpna
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Leona Kazmarová
  • 27 000 – 31 999 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., MPL KAUF spol. s r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, O2 Czech Republic a.s., Lead - Project Advices s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., RABEN OSTRAVA, s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CASH POINT a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Ubbe s. r. o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ATLAS software a.s., Comac jobs s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, MORYS s. r. o., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., Moravskoslezský kraj, CZECH JOB EDUCATION s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, ZENCO Plus s.r.o., PRONTE DEEP s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Autoservis Vávra s.r.o., F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s., ESOS Ostrava, s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., E-MOTION park s.r.o., IFK INVEST LTD, s.r.o., VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., START WORK INTERNATIONAL SE, Roll R, s.r.o., DENTATOR CZ s.r.o., JANEX spol. s r.o., XORS OFFICE spol. s r.o., Benjamín, příspěvková organizace, Město Hlučín, Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky, MAFRED spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Pokladník / Pokladnice, Směnárník / Směnárnice, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Dělník / Dělnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Specialista / specialistka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka

Celá ČR, Ostrava, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Hlučín, Šilheřovice

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

administrativní administrativní činnost agentury AJ Bor činnost den hledám home office interní IT kandidát komunikace marketing mezinárodní místo Most možnost nábor náplň práce nové obchodní odměňování Office Ostrava paušál pec plat poradenství pozice práce pracovní pracovní pozice prostředí RECRU řízení sick day SOU specialist společnost společnosti spolupráce sport stravenkový paušál telefon uchazeč uchazeči vedení výkon zaměstnanců zaměstnání zkušenosti agent dohodou dovolené karty kov list místo výkonu práce motivační myšlení náplň národní navíc obchod oblast oblasti personální personální agentury PR prodej projekt příležitost rámec servis systém tým výběr zájem zkušenost