Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Dělník ve výrobě elektromotorů na ranní směnu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Komořany
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 24.728 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte práci ve stabilní společnosti v okolí Mostu? Jste manuálně zruční a technicky založení? Závod v Komořanech právě nabírá pracovníky na pozici Dělník ve výrobě a Kontrolor elektrických motorů  - zabýváme se navíjením elektrických statorových vinutí.

Náplň práce:

  • výroba elektromotorů
  • výstupní kontrola elektrických a mechanických vlastností
  • průběžná kontrola vyrobených kusů

Co od Vás očekáváme:

  • SOU nebo SŠ ve strojním nebo elektro oboru
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • čtení výkresové dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástupní mzda 157,50 Kč; po zaučení navýšení
  • docházkový benefit až 2.000,-Kč
  • prémie až 4.000,- Kč
  • plně hrazená stravenka v hodnotě 190,-Kč
  • dovolená 22 - 27 dnů
  • mimořádné prémie 2x do roka ( dovolená, vánoce)

  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Olomouc
  • Agrone Bohemia s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 28. srpna
  • Bohumín
  • Bc. Milan Biely
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Slaný
  • ATLANTIS - PAK SERVICE s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Rumburk
  • open recruitment s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Český Brod
  • Karma Český Brod a.s.
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží

JMKovo-BK s.r.o., IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Comac jobs s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., EK-INDUSTRY, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trenkwalder a.s., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Bernex Bimetall s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Advateq s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., ESB Rozvaděče, a.s., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, ISAN Radiátory s.r.o., FRIGERA s.r.o., Šmídl s.r.o., JOBSTART s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Shift leader / Vedoucí směny, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Blansko, Modřice, Brno, Rousínov, Slavkov u Brna, Vyškov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Adamov, okres Blansko

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

benefit Bor dělník dokumentace dovolená elektro HR IT kontrolor Most mzda náplň práce pečlivost práce pracovní pracovník samostatnost SOU společnost společnosti stabilní Vánoce výroba Zruč dokument elektrický kontrola kov mimořádné náplň obor PR prémie rok ruční stravenka stroj výše závod