Hledáme lidem práci Manpower

Recruitment consultant

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený recruiter v oblasti IT, engineeringu, HR nebo financí?

Máte rádi, když pomůžete lidem a ještě si k tomu vyděláte peníze?

Pak se připojte k našemu týmu úspěšných konzultantů zaměřených na výsledek, komunikaci s lidmi, práci s klientem, proaktivní přístup a pocit vítězství!

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- nalézání vhodných kandidátů z různých zdrojů

- aktivní prezentace kandidátů po telefonu klientům

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a kandidáty

- radost z úspěchu a vydělaných peněz

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- energická a dravá osobnost s obchodním duchem

- máte již předchozí zkušenosti jako recruiter v oblasti IT, engineeringu, HR nebo financí

- umíte skvěle prezentovat sebe a své kandidáty

- jste-li obchodník nebo máte zkušenosti z telemarketingu či call centra, máte plus

- jste aktivní řidič s průkazem skupiny B

- plynulá angličtina je určitě nutností

Nabízíme:

Co za to nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti
- motivační mzdové ohodnocení - fixní mzda a bonusy
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti jakou je ManpowerGroup
- řadu benefitů a příležitostí k rozvíjení se - 28 dní volna (dovolená, sick days), možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod
- propracovaný systém zaškolení, následné vzdělávání a rozvoj
- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností.
- nástup ideálně ihned

  • Jinonice, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. března
  • Plzeň
  • Lukáš Romanowski
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 26. dubna

LESS MESS STORAGE s.r.o., K2 moto s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., CentralWork s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., TEDi obchodní s.r.o., Bageterie Boulevard, Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace, GastroAgency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, Michal Mázár, 21 Consult Group s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Quinn Hotels Praha, a.s., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Bubnovi s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Adéla Bártová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Překladatel / Překladatelka, Recepční, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, HR manager, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Personální manažer / manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Vzdělávací specialista / specialistka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Praha 4 - Braník, Praha 10 - Strašnice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 5 - Jinonice, Praha 9 - Hloubětín, Praha 10 - Vršovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Nusle, Praha 8 - Karlín, Praha 9 - Hrdlořezy, Praha 8 - Libeň, Praha 6 - Vokovice

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

angličtina benefit bonus bonusy činnost den dovolená hodnocení home office HR IT kandidát konzultant kurz kurzy marketing mezinárodní mobil Most možnost mzda náplň práce obchodní Office ohodnocení peníze pozice práce pracovní RECRU recruiter rozvoj sick day SOU společnost společnosti stabilní stravenky školení telefon vhodný vzdělávání zkušenosti znalost cafeterie centra díl doby kontakt motivační mzdové náplň národní obchod obchodník oblast oblasti osobnost PR pracovní doby prezentace profesní profi příležitost přístup řidič systém trh tým volna výsledek zdroj zkušenost