Volné místo ve firmě Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.

Seřizovač CNC strojů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Podnikatelská 556, Běchovice, Praha, 190 11   Zobrazit na mapě
Firma Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o.

Společnost Sécheron Hasler Group je předním celosvětovým dodavatelem elektrických a elektronických bezpečnostních komponentů a řešení a trakčních napájecích měníren pro železniční dopravu. Celosvětově zaměstnáváme přes 1200 pracovníků a zákazníci nás najdou všude na světě.

Jsme úspěšná mezinárodní společnost patřící do švýcarské skupiny Sécheron Hasler Group. Zabýváme se vývojem a výrobou komponentů pro trakční techniku a jsme celosvětovou jedničkou ve svém oboru. Naše produkty slouží k zajištění bezpečnosti při hromadné přepravě osob – chráníme životy cestujících. Spolehlivost a kvalita našich produktů je naší nejvyšší prioritou. Neustále investujeme do vývoje produktů, tak i do moderních technologií výroby. Dynamicky se rozrůstáme, budujeme nová oddělení a rozšiřujeme ta stávající v Běchovicích i v Horních Počernicích.

Náplň práce:

  • Správa výrobních CNC strojů
  • Příprava pracovního procesu, seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
  • Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů
  • Kontrola řezných nástrojů a měření vyroběných kusů
  • Pravidelná údržba stroje
  • Odpovědnost za kvalitu vyrobených dílů a za jejich přesnost

Co od Vás očekáváme:

  • Seřizovače CNC se zkušeností se soustruhem nebo frézkou
  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenost s programováním CNC strojů (Fanuc, Haidenhain, Sinumerik nebo CAM systémy) velkou výhodou
  • Schopnost seřídit stroj, znalost materiálů a jejich chování, znalost procesů obrábění
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat na směny (2-směnný provoz PO - PÁ, ranní a odpolední)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením možnost rozvoje
  • Pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ bezpečnost Bor den dokumentace EU hodnocení horní HR chování IT kvalita měření mezinárodní Most možnost mzda náplň práce NDA nová odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění postup práce pracovní práva připojištění příspěvek rozvoj růst řízení samostatnost směny SOU společnost společnosti správa stabilní stravenky technik uplatnění výhody vyšší zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnání znalost CAM dar díl dokument dovolené finanční kontrola kov kvalitní materiál náplň národní nástroj obor oddělení penzijní PR proces procesů program příprava schopnost standard stroj systém systémy technické technolog údržba vybavení výrobní výroby zaměstnanecké zkušenost