Volné místo ve firmě MIKUPEX TRADE s.r.o.

Manažer výroby - potravinářství, 50-70 000 Kč, Benešovsko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Benešov
Firma MIKUPEX TRADE s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Management, Potravinářství a krmivářství, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský technolog / technoložka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Odbornost, zkušenost a praxe spol. MIKUPEX TRADE s.r.o. je postavena na více než 25ti leté kontinuální praxi na trhu práce v ČR. Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomáháme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

O nás

Profil firmy:

Náš klient se zabývá potravinářskou výrobou. Pro svůj provoz na Benešovsku (Benešov u Prahy) hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici manažer/ka výroby.

Tato pracovní pozice je vhodná pro kandidáty/ kandidátky s praxí v potravinářské výrobě, na obdobné, nebo podobné pracovní pozici, tedy ve vedení potravinářské výroby.

Náplň práce:

- vedení obslužného personálu výrobních linek + odborných zástupců
- na základě plánů objednávek vytváření plánů výroby
- zodpovědnost za finální produkt (od surovin po hotový produkt)
- podílení se na naplňování rozvojové strategie společnosti

Uvítáme:

- min. SŠ vzdělání
- praxi ve vedení potravinářské výroby, ve vedení personálu na výrobních linkách
- zodpovědnost, samostatnost, manažerské schopnosti
- schopnost převzít plnou odpovědnost za svěřený úsek ve společnosti
- aktivní znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel…)
- aktivní chuť a ochotu učit se
- ŘP sk. B + automobil (doprava do práce)
- nástup možný dle dohody s vybraným kandidátem, lze i ihned

Vaše víceletá zkušenost ve vedení potravinářské výroby je velkou výhodou.

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní a rostoucí společnosti, s pracovištěm na Benešovsku (Benešov u Prahy)
- aktivní podporu vedení společnosti během zaškolovacího procesu
- zajímavé mzdové ohodnocení – 50-70 000 Kč hrubého, bonusy, odměny
- možnost zajímavé seberealizace při vedení důležitého výrobního úseku firmy
- zajímavý profesní a odborný růst v rámci společnosti
- zařazení do úzkého managementu společnosti, s vlivem na budoucí rozvoj firmy

Pro posouzení Vaší dosavadní praxe je v tomto případě Váš životopis nezbytný, a stejně tak uvítáme Váš motivační dopis.

Nezapomeňte je tedy, prosíme, přiložit v rámci Vaší reakce na tuto pracovní nabídku. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy

  • Benešov
  • Niersberger Instalace, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. dubna
  • Dolní Břežany
  • Californian Wines a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. dubna
  • Zruč nad Sázavou
  • Město Zruč nad Sázavou
  • 60 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Velký Beranov
  • Zemědělské družstvo Velký Beranov
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Příbram
  • TROX KS Filter s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Slovensko
  • Amikov job, s.r.o.
  • 1 100 – 1 400 €
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Slovensko
  • 1 020 – 1 300 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., Restaurant Corona s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Město Bystřice, BAKKER, s.r.o., Jiří Babický, MIKUPEX TRADE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., J+J školní jídelny spol. s r.o., SWEET DELIGHT a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Advantage Consulting, s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., Niersberger Instalace, s.r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., EKOSO Trhový Štěpánov, s.r.o., McPARTNERS,s.r.o., Californian Wines a.s., Enerwood s.r.o., Město Zruč nad Sázavou

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Projektant / Projektantka, Stavbyvedoucí, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský technolog / technoložka, Shift leader / Vedoucí směny, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Praha 10 - Horní Měcholupy, Celá ČR, Bystřice, okres Benešov, Divišov, Vlašim, Sázava, okres Benešov, Modletice, Sedlčany, Říčany, okres Praha-východ, Nupaky, Čestlice, Doubek, Mezno, Zruč nad Sázavou, Votice, Trhový Štěpánov, Dolní Břežany, Průhonice

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

AJ akce auto automobil Benešov bonus bonusy Bor den dopis důležité EU hlavní hodnocení HR IT kandidát management manažer mobil Most motivační dopis možnost na dobu neurčitou náplň práce nové odměny odpovědnost Office ohodnocení plán pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr pracovní pozice praxe rozvoj růst samostatnost SOU společnost společnosti stabilní strategie telefon vedení vhodná vzdělání zařazení znalost životopis díl dohody doprava firmy manažerské motivační mzdové na dobu náplň odbor odborný oprava PC poměr potravinář potravinářství PR proces profesní profi případ schopnost schopnosti výrobní výroby zkušenost