Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Obchodní Manažer/Ka | Cz/Sk/Evropské Trhy

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 60.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Australská společnost s obchodním zastoupením v ČR, zabývající oborem automotive (off-road příslušenstvíí), hledá zkušeného OBCHODNÍHO MANAŽERA/KU pro trh: Česká Republika, Slovensko a další evropské trhy.

Co budete dělat?

  • Koordinovat a řídit komunikaci se zákazníky na vybraných evropských trzích
  • Identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti
  • Připravovat nabídky a poskytovat technickou podporu zákazníkům
  • Navrhovat plány a strategie prodeje a marketingu
  • Spolupracovat se zákaznickým servisem a skladem, abyste zajistili konzistentní servis
  • Provádět analýzy trhu, průzkumy a prognózy
  • Připravovat reporting pro management
  • Cestovat primárně po ČR/SK (případně i další evropské trhy)
  • účastnit se mezinárodních veletrhů

POŽADAVKY:

  • minimálně 2 roky praxe v oblasti prodeje
  • plynulá angličtina (pravidelní komunikace s klienty i zahraničním vedením)
  • zkušenost s technickými produkty výhodou
  • ochota cestovat do zahraničí

BENEFITY:

  • motivační bonusový systém (kvartálně)
  • možnost kariérního růstu s přesahem do zahraničí
  • práce ve stabilní společnosti
  • 3 sick days
  • stravenky (130Kč/den)
  • onliny kurzy a osobní rozvoj
  • občerstvení na pracovišti samozřejmostí

  • Praha
  • TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o.
  • 50 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
Zveřejněno: 25. dubna
Nutně vás hledají

Prodejce Ojetých Vozů

  • Strančice
  • TIR CENTRUM s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Letňany, Praha
  • BE Krókur Stores s.r.o.
  • 25 486 – 31 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vestec, Praha-západ
  • Aliaxis Česká republika s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
včerejší
  • VÁGNER POOL s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kyje, Praha
  • M B - S V I N G s.r.o.
  • 36 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Žižkov, Praha
  • Iva Stöhrová
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro rodiče

Coweo Technologies s.r.o., O2 Czech Republic a.s., OBI Česká republika s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., A7B Bohemia a.s., Marks and Spencer Czech Republic, a.s., I.B.C. Praha spol. s r.o., BE Krókur Stores s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., D-Eco Friendly Company s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Partners Financial Services, a.s., SWEET DELIGHT a.s., RAVEN CZ a.s., Eurosecur s. r. o., XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Greyfish s.r.o., Autodíly Vojkov s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Aliaxis Česká republika s.r.o., VÁGNER POOL s.r.o., CALPRA s.r.o., AGS Trade s.r.o., BREADWAY a.s., BigMat CZ, obchodní družstvo, BAUFERA s.r.o., AP-AUTO PRAHA s.r.o., N.E.T. Praha, spol. s r.o., EFIN spol. s r.o., Wittchen s.r.o., eobuv.cz, Česká spořitelna, a.s., Richter + Frenzel s.r.o., M B - S V I N G s.r.o., Globus ČR, v.o.s., AULIX lighting spol. s r.o., Jiří Kozojed, FLEKSI prostor, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Iva Stöhrová, GurmEko s.r.o., Bageterie Boulevard, McDonald`s ČR spol. s r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., DEBT SOLUTIONS s.r.o., Mardorm Consult s.r.o., New River International s.r.o., CONTEG, spol. s r.o., Pitra Retail s.r.o., SmartResearch s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Krejčí / Švadlena, Tkadlec / Tkadlena, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pracovník / pracovnice prádelny

Praha 2 - Vinohrady, Praha 6 - Vokovice, Praha 1 - Nové Město, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Šeberov, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Hostavice, Praha 10 - Záběhlice, Praha 4 - Libuš, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kyje, Praha 4 - Krč, Praha 9 - Hloubětín, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Lhotka, Praha 3 - Žižkov, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Nusle, Jesenice, okres Praha-západ, Úvaly, Vestec, okres Praha-západ, Jirny, Dolní Břežany, Jílové u Prahy, Radonice, okres Praha-východ, Vysočany, Praha

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ angličtina auto benefit benefity bonus Bor ČR den HR IT komunikace kurz kurzy management manažer marketing mezinárodní Most možnost nabídky občerstvení obchodní osobní rozvoj plán práce praxe průzkum reporting rozvoj růst sick day sklad společnost společnosti stabilní strategie stravenky vedení zahraničí analýzy kariérní kov motivační možnost kariérního růstu na pracovišti národní obchod oblast oblasti obor osobní plány PR prodej příležitost příležitosti případ report republika rok servis systém technický trh zahraniční zákazník zkušenost