Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Projektový Manažer S Aj (42-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Projektant / Projektantka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 42.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte technické vzdělání? Ovládáte angličtinu min. na středně pokročilé úrovni? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Stabilní výrobní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ (42-70.000 KČ)

Náplň práce:

* řízení projektu v rámci celého cyklu
* řízení komunikace v projektu
* podpora členů projektu
* účast na výrobních zkouškách
* komunikace se zákazníky, dodavateli
* spolupráce napříč společností
* reporting

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo elektro
* praxe na podobné pozici - výhodou
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* MS OFFICE
* řidičský průkaz sk. B
* proaktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* bonusy/prémie
* penzijko, stravenky
* MULTISPORTKA
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce

* nástup možný: IHNED
* místo výkonu práce: Jihlava

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Vršovice, Praha
  • UP legal s.r.o., advokátní kancelář
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
  • Vřesová
  • SUAS GROUP a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Studijní volno
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přehýšov
  • Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Uherské Hradiště
  • Logmax s.r.o.
    Benefity:
  • Služební auto
Zveřejněno: 24. února

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Psychiatrická nemocnice Jihlava, O.K. solution, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Ekodoma s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia Job s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, FLEXIMA s.r.o., NOVÝ START, personální agentura s.r.o., Vysočina Tourism, příspěvková organizace, KATRES spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Systémový inženýr / inženýrka, Obchodník / Obchodnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Konstruktér / Konstruktérka, Plánovač / plánovačka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Celá ČR

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Odbory - proč a jak je založit

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ akce bonus bonusy elektro Jihlava komunikace manažer místo náplň práce Office podpora práce pracovní praxe projektový manažer příspěvek reporting řízení společnost spolupráce sport stabilní stravenky výkon vzdělání životopis anglický anglický jazyk člen dovolené firemní jazyk místo výkonu práce náplň PR prémie projekt projektový přístup report řidič stroj technické trh tým výrobní zákazník