Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Projektový Manažer S Aj (42-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Projektant / Projektantka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 42.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte technické vzdělání? Ovládáte angličtinu min. na středně pokročilé úrovni? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis ještě dnes!

Stabilní výrobní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ (42-70.000 KČ)

Náplň práce:

* řízení projektu v rámci celého cyklu
* řízení komunikace v projektu
* podpora členů projektu
* účast na výrobních zkouškách
* komunikace se zákazníky, dodavateli
* spolupráce napříč společností
* reporting

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo elektro
* praxe na podobné pozici - výhodou
* anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
* MS OFFICE
* řidičský průkaz sk. B
* proaktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* bonusy/prémie
* penzijko, stravenky
* MULTISPORTKA
* příspěvek na dovolenou
* firemní akce

* nástup možný: IHNED
* místo výkonu práce: Jihlava

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Vršovice, Praha
  • UP legal s.r.o., advokátní kancelář
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 3. března
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Uherské Hradiště
  • Logmax s.r.o.
  • 20 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Služební auto
Zveřejněno: 24. února

ManpowerGroup s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., AC Jobs, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, O.K. solution, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., 100% REWORK s.r.o., DOORNITE s.r.o., Skanska a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Trenkwalder a.s., OPTOKON, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Celá ČR, Hybrálec

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

AJ akce bonus bonusy elektro Jihlava komunikace manažer místo náplň práce Office podpora práce pracovní praxe projektový manažer příspěvek reporting řízení společnost spolupráce sport stabilní stravenky výkon vzdělání životopis anglický anglický jazyk člen dovolené firemní jazyk místo výkonu práce náplň PR prémie projekt projektový přístup report řidič stroj technické trh tým výrobní zákazník