Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Bozp/Po Manažer (60-70.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrotechnika a telekomunikace, Ozbrojené síly a bezpečnost, Technický manažer / manažerka v energetice, Technolog / technoložka v energetice, Technolog / technoložka recyklace, Revizní technik / technička, Technik / technička bezpečnostních služeb, Technik / technička BOZP
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 70.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte praxi jak BOZP/PO manažer? Máte zkoušku z odborné způsobilosti v prevenci rizik? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Do stabilní nadnárodní společnosti hledáme novou posilu do týmu na pozici:
BOZP/PO MANAŽER (60-70.000 KČ)

Náplň práce:

* Zodpovědnost za dodržování pravidel BOZP, ŽP, PO
* Analýza rizik oblasti BOZP, ŽP, odpadového hospodářství
* Organizace auditů BOZP a ŽP
* Poradenství a konzultace v dané oblasti vedoucím pracovníkům
* Zodpovědnost za proškolení zaměstnanců
* Reporting

Co od Vás očekáváme:

* Praxe na podobné pozici nutností
* Zkoušku z Odborné způsobilosti v prevenci rizik
* Kvalifikace jako Technik požární ochrany
* Znalost ISO 45001, ISO 14001
* Znalost českých právních požadavků v oblasti BOZP a ŽP
* Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Bonusy/prémie
* Stravenky
* MULTISPORTKA
* Firemní akce

* Nástup možný IHNED
* Místo výkonu práce: Brno - jih

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 60 000 – 70 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 20. června
  • Uherské Hradiště
  • 50 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 12. prosince
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 17. ledna
  • Uherský Brod
  • Michal Červinka
  • 170 – 200 Kč / hod
Zveřejněno: 22. února

ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace, Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Trenkwalder a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., Quantcom, a.s., Proveon, a.s., PTF financial s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, GRANDEZZA HOTELS s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Věra Pietrasová, Gi Group Czech Republic, s.r.o., HANYA corporation s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., BEGHELLI - ELPLAST,a.s., MONIT plus, s.r.o., H&B Group s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Medsol s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., BRES spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje, TESCAN ORSAY HOLDING, a.s., IDEAL-Trade Service, spol. s r.o., ESB Rozvaděče, a.s., UNIPROX, spol. s r.o., Město Modřice, Město Šlapanice

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Programátor / Programátorka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Správce / správkyně objektu, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Ekolog / Ekoložka, Energetik / Energetička, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka v energetice, Technický manažer / manažerka v energetice, Technik / technička v energetice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Projektant / Projektantka, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Technik / technička BOZP, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

akce analýza audit bonus bonusy Bor BOZP Brno český den dodržování hledám HR ISO IT kvalifikace manažer místo náplň práce odpovědnost OZP poradenství práce pracovní pracovník praxe reporting společnost společnosti sport stabilní stravenky školení technik vedoucí výkon zaměstnanců znalost dané dovolené firemní místo výkonu práce náplň národní oblast oblasti odbor odborné ochrany organizace PR právní prémie report tým způsobilost