Volné místo ve firmě NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Prodavač/ka lahůdek v Novém Městě na Moravě

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 6. 2021)
Lokalita Nové Město na Moravě
Min. vzdělání Základní
Mzda 20.400 – 21.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o., se sítí více než 40 prodejen po celé České republice, přijme PRODAVAČE/ČKY do prodejny v Novém Městě na Moravě (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:

  • Pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
  • Dodržování hygienických zásad
  • Dodržování pravidel HACCP
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny

Požadavky na kvalifikaci:

  • Základní vzdělání
  • Praxi s prodejem zboží
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz
  • Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední)

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Elektronické stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Multisport kartu
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
  • Odměna při výročí narození
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Zaučení na prodejně