Práce: VELKOSKLAD HRAČEK - mzda až 27 000 Kč + týdenní zálohy!!!

lokalita: Praha zadavatel: CentralWork s.r.o. Odpovědět na inzerát

Do skladu s hračkami hledáme šikovné pracovníky. Zajišťujeme dotované ubytování a dopravu.Práce vhodná pro muže, ženy i páry. Nástup možný IHNED nebo dle domluvy.

Náplň práce:

  • manipulace s paletovým vozíkem výhodou
  • balení a třídění zboží
  • práce ve třísměnném provozu
  • práce se scannerem
  • vychystávání zboží dle objednávkových listů

Požadavky:

  • manuální zručnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • časová flexibilita

Benefity:

  • DOCHÁZKOVÝ bonus
  • VÝKONNOSTNÍ bonus
  • od září SEZÓNNÍ BONUS až 5 000 Kč navíc
  • možnost práce přesčas
  • týdenní poskytování záloh ve výši 1 000 Kč
  • zabezpečené ubytování za 59 Kč/noc
  • nákup v Lego shopu do 6 000 Kč
  • příplatky dle zákoníku práce
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Doporuč známeho a získej odměnu ve výši 2 000Kč!!!

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel. číslo +420 226 258 227.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

23.000 – 27.000 Kč

Kontaktní osoba

Zuzana Radičová

Telefon

+420 226 258 227

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist